قراب: برخی جریان‌ها قصد دارند آرامش استقلال را بهم بزنند/ روزهای آینده خبرهای خوشی به هواداران می‌دهیم

عضو هیئت مدیره استقلال تأکید کرد که برخی جریان‌ها قصد دارند آرامش استقلال را پیش از آغاز فصل بر هم بزنند.

و به نقل از سایت باشگاه استقلال، جواد قراب درباره وضعیت استقلال اظهار داشت: تیم استقلال درحال انجام تمرینات پیش از فصل است و در تلاشیم تا با تمدید قرارداد برخی از بازیکنان و حل مشکلات آنها، تیمی قدرتمند را روانه رقابت‌های لیگ برتر کنیم. دراین میان طبیعتا برخی مذاکرات کمی زمان بر خواهد بود، ولی این اطمینان را به هواداران می‌دهیم که به طور قطع استقلال قدرتمندی را در فصل آینده مشاهده می‌کنند.

وی افزود: متأسفانه برخی جریان‌ها در تلاش هستند تا آرامش استقلال را پیش از فصل بهم بزنند و تیم را درگیر حواشی مختلفی کنند. این درحالی است که استقلال به شدت نیازمند آرامش است. ایجاد فضای ناامیدی در بین هواداران استقلال می‌تواند به تیم استقلال و بازیکنان این تیم هم لطمه بزند و باید به این نکته توجه زیادی داشته باشیم. مطمئنا همه اعضای باشگاه استقلال تنها یک هدف دارند و آن هم خوشحالی دل هواداران است. حمایت و همدلی هواداران به مسئولان و سرمربی موفق استقلال می‌تواند کمک زیادی کند.

عضو هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: وزیر محترم ورزش و جوانان و اسپانسر باشگاه استقلال تاکنون از هیچ کمکی برای استقلال دریغ نکرده‌اند و مطمئنا در روزهای آینده اخبار خوشی به هواداران می‌دهیم. ما بی صبرانه منتظر آغاز لیگ هستیم و مطمئن هستیم که استقلال با هدایت وینفرد شفر و تلاش بازیکنان و حمایت هواداران می‌تواند فصلی درخشان را رقم بزند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار