سایت اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد؛ نوجوانان آزادکار ایران بالاتر از آمریکا و روسیه قهرمان شدند

اتحادیه جهانی کشتی خبر اصلی سایت خود به قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در کرواسی اختصاص داد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این خبر با اشاره به اینکه به تیم ایران با کسب سه مدال طلا توسط زارع؛ عبدالهی و عموزاد بیشترین مدال طلا را در بین کشورهای شرکت کننده بدست آورد؛ به قهرمانی تیم ایران بالاتر از کشورهای آمریکا و روسیه اشاره شده است.
 
همچنین فیلم مبارزات فینال سه طلایی کشتی کشورمان مقابل رقبای خود در رقابت های جهانی کرواسی نیز بروی صفحه اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی قرار گرفته است.
 
رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان روزهای ۱۱ تا ۱۳ تیرماه در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد و در پایان تیم ایران با ۳ مدال طلای رحمان عموزاد خلیلی، علیرضا عبداللهی و امیرحسین زارع در اوزان ۴۵، ۹۲ و ۱۱۰ کیلوگرم، یک مدال نقره محمدرضا قیاسی در وزن ۸۰ کیلوگرم، ۳ مدال برنز سید عرفان جعفریان، علی اکبر فضلی و محمد کریمی در اوزان ۵۱، ۶۰ و ۶۵ کیلوگرم و با کسب ۱۵۲ امتیاز بعنوان قهرمانی رسید. پس از تیم ایران تیم های آمریکا و روسیه به ترتیب با کسب ۱۳۲ و ۱۱۶ امتیاز دوم و سوم شدند.
 
قهرمانی تیم ایران در حالی بدست آمد که این تیم در سال ۱۹۹۶ در کشورمان به عنوان قهرمانی رسیده بود و پس از ۲۲ سال و برای اولین بار در خارج از ایران این عنوان قهرمانی بدست آمد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار