مارتینس گزینه اصلی سرمربیگری اسپانیا

سرمربی کنونی بلژیک در بین کاندیداهای مطرح شده بیشترین شانس را برای احراز پست سرمربیگری اسپانیا دارد.

،‌ برنامه «لارگوئرو» از شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا گزارش داد روبرتو مارتینس بخت اول احراز پست سرمربیگری تیم ملی فوتبال اسپانیا است. این سرمربی اسپانیایی که بلژیک را به مرحله یک‌چهارم‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رسانده، جایی که باید با برزیل دیدار کند، گزینه اول و اصلی لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا برای انتخاب سرمربی جدید لاروخا خواهد بود، این در حالی است که لوئیس انریکه، سرمربی پیشین بارسلونا، کوئیکه سانچس فلورس سرمربی پیشین اسپانیول و خوسه میگوئل گونسالس مارتین دل‌کامپو ملقب به «میچل»، سرمربی پیشین تیم‌های مالاگا و المپیک مارسی نیز دیگر گزینه‌های مدنظر فدراسیون فوتبال اسپانیا هستند.  

روبرتو مارتینس ۴۴ ساله که بیشتر دوران مربیگری‌اش در انگلیس کار کرده و تا سال ۲۰۲۰ با اتحادیه فوتبال بلژیک قرارداد دارد، در خصوص احتمال حضورش روی نیمکت تیم ملی اسپانیا گفت: من خیلی شناختی از اسپانیا ندارم و سورپرایز خواهم شد اگر برای سرمربیگری تیم ملی اسپانیا با من تماس گرفته شود. من بند فسخی در قراردادم نیست، اما تنها  چیزی که در حال حاضر روی آن تمرکز کرده‌ام، بازی با بزریل است.

پس از اینکه خولن لوپتگی بابت توافق با رئال مادرید و عدم وفاداری به قراردادی که با فدراسیون فوتبال اسپانیا داشت، دو روز مانده به آغاز این رقابت‌ها از سمت سرمربیگری ماتادورها اخراج شد، فرناندو هیرو به طور موفق هدایت لاروخا را در این تورنمنت برعهده گرفت. اسپانیا در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ با شکست مقابل روسیه در ضربات پنالتی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار