اعلام ترکیب تیم وزنه‌برداری معلولان در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸

ترکیب تیم ملی وزنه‌برداری معلولان کشورمان به منظور حضور در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا مشخص شد.

، سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک از مشخص شدن ترکیب ۸ نفره تیم ملی وزنه‌برداری معلولین کشورمان در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا خبر داد.

امیر جعفری و سید یوسف یوسفی (وزن منهای ۶۵ کیلوگرم)، حمزه محمدی (منهای ۷۲ کیلوگرم)، روح‌الله رستمی و نادر مرادی (منهای ۸۰ کیلوگرم)، حامد صلحی‌پور و سامان رضی (منهای ۹۷ کیلوگرم) و منصور پورمیرزایی  (مثبت ۱۰۷ کیلوگرم) که جواز حضور در ترکیب تیم ملی را کسب کرده‌اند.

علاوه بر این هشت نفر، سیامند رحمان و مجید فرزین که به دلیل مصدومیت جزئی نتوانستند در رقابت‌های قهرمانی کشور شرکت کنند، در ترکیب تیم ملی حضور خواهند داشت.

این ۱۰ وزنه‌بردار معلول علاوه بر بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، ترکیب تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی آسیا-اقیانوسیه را نیز که شهریور ماه در ژاپن برگزار می‌شود، تشکیل می‌دهند.

تیم وزنه‌برداری معلولان ایران جزو تیم‌های قدرتمند در این رشته محسوب می‌شود. این تیم در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به دو طلا و یک برنز دست یافت و در رده چهارم جدولی مدالی ایستاد. ایران همچنین در مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۷ که به میزبانی مکزیک برگزار شد، با ۳ طلا، ۴ نقره و یک برنز به مقام سومی رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار