رحیمی: گروه ایران در بازی‌های آسیایی نه سخت است و نه آسان/ هر تیمی که به دنبال قهرمانی است باید مقابل حریفانش نتیجه بگیرد

رئیس فدراسیون هندبال گفت: گروه ایران در مسابقات آسیایی اندونزی نه سخت‌تر از سایر گروه‌ها است و نه راحت، اما هر تیمی که به دنبال قهرمانی است باید برابر همه حریفانش نتیجه بگیرد.

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص همگروهی ایران با قطر و مالزی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: گروه ایران در مسابقات نه سخت‌تر از سایر گروه‌ها است و نه راحت است. هر تیمی که به دنبال قهرمانی است باید برابر همه حریفانش نتیجه بگیرد.

وی در خصوص اینکه با همگروهی با قطر از بابت اینکه تا فینال به این تیم نمی‌خوریم، خیالمان راحت است گفت: باید ببینیم چه پیش می آید و حریفان ما در سایر گروه‌ها چه تیم‌هایی هستند. باید ببینیم بعد از صعود از گروه با ژاپن‌ یا عربستان و یا چه تیم دیگری رو به رو خواهیم شد.

رئیس فدراسیون هندبال در خصوص حضور لژیونرها در بازی‌های آسیایی تاکید کرد: با باشگاه‌های بازیکنان‌مان در اروپا مذاکره کردیم ولی هنوز پاسخ قطعی از آنها دریافت نکرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اعلام اسامی کاروان ایران به ستاد برگزاری بازی‌های اسیایی آیا امکان تغییر لیست بازیکنان در صورت عدم حضور لژیونر ها وجود دارد، یادآور شد: در این مورد جای نگرانی نیست و امکان تغییر اسامی را داریم.

رحیمی در پایان در خصوص بازی تدارکاتی برای ملی پوشان گفت: فقط تورنمنت قطر را در پیش داریم و فعلا موفق به برگزاری بازی دوستانه با تیم‌های اروپایی نشدیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار