جام جهانی ۲۰۱۸| معرفی ترینهای جام بیست‌ویکم در حوزه تماشاگران

یک رسانه روسی به معرفی تمیزترین، قهرمان‌ترین، سخاوتمندانه‌ترین، خوشحال‌ترین، خلاق‌ترین و شجاع‌ترین تماشاگران خارجی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال پرداخت.

، خبرگزاری ریانووستی روسیه با توجه به گذشت ۲ هفته از جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال و بررسی رویدادهای شهرهای میزبان به انتخاب «ترین»ها در حوزه تماشاگران خارجی پرداخت.

تمیزترین

تماشاگران ژاپنی را می‌توانیم تمیزترین تماشاگران خارجی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نامگذاری کنیم. آنها بدون توجه به نتایج تیم ملی فوتبال ژاپن سکوهای ورزشگاه محل برگزاری بازی را نظافت می‌کردند. حتی بازیکنان تیم ملی فوتبال ژاپن نیز از تماشاگران خود عقب نماندند و پس از شکست برابر بلژیک در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ رختکن ورزشگاه المپیک روستوف را تمیز کردند.

البته نظافت ورزشگاه‌ها توسط هواداران تیم ملی فوتبال سنگال نماینده قاره آفریقا نیز مورد توجه شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته بود.

قهرمان‌ترین

برخی از هواداران می‌توانستند زندگی یک روس را نجات دهند. یک طرفدار کلمبیایی در رودخانه شهر کازان یک روس را از غرق‌ شدن نجات داد. یک امدادگر حرفه‌ای آلمانی نیز در شهر سوچی کمک‌های اولیه را روی یک شهروند روس در سانحه تصادف اجرا کرد.

سخاوتمندانه‌ترین

ایبل ورا، تماشاگر آمریکایی البته زندگی‌اش را نجات نداد اما توانست کیفیت زندگی یک شهروند روس را بهبود بخشد. این مرد آمریکایی پس از یک سانحه تصادف امکان راه‌ رفتن را از دست داد و روی صندلی چرخدار نشست. ایبل ورا در منطقه هواداران مسکو یک شهروند روس را دید که روی یک ویلچر قدیمی نشسته است و صندلی چرخدار خود به ارزش ۱۰ هزار دلار  را به او بخشید.

خوشحال‌ترین

مناطق هواداران و خیابان‌های شهرهای میزبان دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال مملو از تماشاگرانی کشورهای مختلف خارجی هستند. زنده‌ترین و قابل‌توجه‌ترین هواداران را مکزیکی‌ها تشکیل می‌دادند. آنها علاوه بر سردادن آواز و رقصیدن مراسم سنتی روز مردگان مکزیک را در مسکو به خوبی سازماندهی کرده بودند. تماشاگران برزیلی نیز متمایز از دیگر هواداران خارجی بودند که کارناوال‌های مهیجی در شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ برگزار کردند.

خلاق‌ترین

چند سوئیسی و یک آلمانی تصمیم گرفتند تا با وسایل عجیب حمل‌ونقلی همانند تراکتور کشاورزی به روسیه سفر کنند. آنها پس از طی کردن مسیر ۲ هزار کیلومتری به بازی‌های تیم‌های ملی کشورشان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رسیدند.

شجاع‌ترین

تیم ملی فوتبال ایسلند در جام ملت‌های ۲۰۱۶ اروپا نمایش احساسی داشت و بدین‌خاطر ده‌ها هزار هوادار از این کشور راهی روسیه شدند. آنها پیش از بازی با آرژانتین یک فلش‌ماب عظیم (قرار دسته‌جمعی هدفمند) در پارک شهر سازماندهی کردند. ایسلندی‌ها با حرکات منظم دست فریاد می‌زدند: هو!

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار