تورنمنت بین‌المللی رنکینگ جهانی تیراندازی با کمان معلولین| صدرنشینی زهرا نعمتی و تیم ریکرو بانوان در مرحله مقدماتی

در اولین روز از رقابت‌های بین‌المللی تیراندازی باکمان در جمهوری چک، نمایندگان کشورمان در نوبت صبح در مرحله مقدماتی ریکرو و کامپوند انفرادی و تیمی و رقابت‌های انفرادی W۱ شرکت کردند.

و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در پایان تیم ریکرو بانوان ایران متشکل از زهرا نعمتی، سمیه رحیمی و زهرا دلخوش با کسب ۱۷۶۶ امتیاز در صدر جدول مقدماتی قرار گرفت، زهرا نعمتی با امتیاز ۶۲۱ نفر اول ریکرو انفرادی شد، زهرا دلخوش با ۵۸۰ و سمیه رحیمی نیز با ۵۸۰  به ترتیب در جایگاه‌های ششم و هفتم قرار گرفتند.

در بخش کامپوند نیز راضیه شیرمحمدی با ۶۶۷ امتیاز نهم شد، فرزانه عسگری با ۶۵۵ امتیاز در جایگاه شانزدهم قرار گرفت و مجید کاکوش و محمد رضا زندی نیز هر دو با امتیاز مساوی ۶۴۳ در جایگاه ششم مقدماتی قرار گرفتند.

در ادامه رقابت های نوبت عصر نمایندگان کشورمان در ریکرو و کامپوند مردان در دو بخش تیمی و انفرادی  به مصاف حریفان خواهند رفت.

تیم ایران با ترکیب هادی نوری، علی سینا منشا زاده، رمضان بیابانی، پوریا جلالی پور، غلامرضا رحیمی، اصغر زارعی نژاد، محمدرضا زندی، مجید کاکوش، زهرا نعمتی، زهرا دلخوش، سمیه رحیمی، راضیه شیرمحمدی و فرزانه عسگری در این مسابقات شرکت کرده است.

مجید کهتری به عنوان سرمربی با همراهی جبرائیل عبادی و لیلا سخائی فر، مربیان تیم ملی و مهرداد غلامی، کمک مربی، هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد و مسعود حمیدی نیز سرپرست کاروان اعزامی است.

مسابقات تورنمنت بین المللی جمهوری چک از ۱۲ تا۱۶ تیربرپاست و نمایندگان کشورمان ۱۸ تیر ماه به میهن بازمی گردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار