شربتی: با آمدن توشاک تفکرات اروپایی در تراکتورسازی حاکم شده است/ قطعاً جزو مدعیان قهرمانی خواهیم بود

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: جان توشاک مربی بزرگی است و با آمدن این مربی تفکرات اروپایی در تیم ما حاکم شده است.

رضا شربتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط این روزهای تراکتورسازی گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و بعد از انجام تمرینات پرفشار در تبریز، حالا خودمان را آماده برپایی اردو در ترکیه می‌کنیم. امسال تغییرات زیادی در تراکتورسازی در زمینه بازیکن صورت گرفت، ضمن اینکه آمدن جان توشاک هم اتفاق بزرگی است. او یک مربی مطرح و بزرگ است و با آمدن توشاک تفکرات اروپایی در تراکتورسازی حاکم شد.

وی ادامه داد: توشاک می‌خواهد خیلی زود تفکراتش را در تیم جا بیندازد و بازیکنان هم سعی می‌کنند هر چه زودتر خودشان را با ایده‌های این مربی هماهنگ کنند. وظیفه همه ما این است که خواسته‌های سرمربی را به بهترین شکل اجرا کنیم و تلاش ما این است که با بهترین وضعیت ممکن لیگ امسال را شروع کنیم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز همچنین تصریح کرد: امسال شاکله تیم نسبت به فصل گذشته با تغییرات زیادی همراه شد. ما بازیکنانی جوان و باانگیزه داریم و البته به خاطر این تغییرات، نیاز به بازی‌های دوستانه داریم که بیشتر با یکدیگر هماهنگ شویم.

شربتی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم تراکتورسازی می‌تواند در فصل جدید مدعی قهرمانی باشد، اظهار داشت: با این بازیکنان و مربی خوبی که داریم قطعاً جزو مدعیان قهرمانی خواهیم بود. ما فصل سختی را پشت سر گذاشتیم، ولی هدف‌مان این است که در فصل جاری هواداران تراکتورسازی را خوشحال کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار