جام جهانی ۲۰۱۸|درخواست‌های غیرمعمول ایرانی‌ها از داوطلبان افتخاری؛ از کمک برای خرید صندلی چرخدار تا ماهی‌گیری!

کمیته گردشگری جمهوری تاتارستان روسیه گزارشی درباره هواداران جام جهانی ۲۰۱۸ در شهر کازان از جمله ایرانی‌ها منتشر کرد.

و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، نماینده کمیته گردشگری جمهوری تاتارستان گفت: هواداران ایرانی بارها درخواست‌های غیرمعمولی از داوطلبان افتخاری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشته‌اند. یکی از آنها خواسته بود تا به او در خرید صندلی چرخدار برای همسرش کمک کنند که می‌خواهد پس از پایان رقابت‌ها در اختیار مؤسسه خیریه‌ای قرار بگیرد. گروه دیگری از ایرانی‌ها می‌خواستند تا شکار و ماهی‌گیری همراه با شنا را برای آنها سازماندهی کنیم.

وی افزود: از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ بیشترین درخواست‌ها از ما در حوزه گشت‌وگذار از سوی ایرانی‌ها و کلمبیایی بوده است. گردشگران کشورهای آلمان، فرانسه، اسپانیا، انگلیس و استرالیا نیز در رده‌های بعدی بودند. بیشترین تقاضاهای گردشگران برای سفر و اقامت در جزیره سویاتسک بود. بیشترین پرسش‌ها از داوطلبان افتخاری نیز پیرامون خرید ارز، رفتن به پیاده‌راه رودخانه، رستوران‌های ایتالیایی و خرید سیم‌کارت بوده است. همچنین درخواست‌هایی درباره نقشه شهر، راهنما و سفر به اطراف شهر کازان و جمهوری تاتارستان داشتیم.

تیم ملی فوتبال کشورمان دومین بازی خود از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را روز ۳۰ تیر برابر اسپانیا در شهر کازان برگزار کرد که در آن بازی با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار