جام جهانی ۲۰۱۸| هاریده: یک امتیاز می‌خواستیم پس احمقانه بود که مقابل فرانسه هجومی بازی کنیم

سرمربی تیم ملی دانمارک از سبک بازی تدافعی تیمش مقابل فرانسه در آخرین دور از بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ دفاع کرد.

، آگه هاریده پس از تساوی بدون گل امروز (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل دانمارک که سبب شد آنها بعد از خروس‌ها به‌عنوان تیم دوم گروه سوم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند، از سبک بازی بسته و تدافعی تیمش در این بازی دفاع کرد و گفت: وقتی شما در شرایطی هستید که به یک امتیاز نیاز دارید باید سعی کنید که نظم تیمی‌تان را حفظ کنید و این خیلی مهم است. فرانسه باید کمترین فضای ممکن را برای حملاتش به دست می‌آورد و ما در انجام این کار موفق بودیم.

وی ادامه داد: ما یک امتیاز نیاز داشتیم و زمانی که حریف شما یکی از بهترین تیم‌های دنیاست، احمقانه است که دست به ریسک بزنید و هجومی بازی کنید. ما به نتیجه‌ای که می‌خواستیم رسیدیم و از تساوی بدون گل راضی هستیم. فرانسه تیمی است که در ضدحملاتش بی‌نهایت خطرناک است. آنها بازیکنانی تکنیکی و قوی دارند و می‌توانند خطرساز شوند. خوشحالم که از گروه‌مان صعود کردیم و در حال حاضر این موضوع برای من مهمترین چیز است. صعود از این گروه سخت برای من بسیار ارزشمند است. مهمترین نقطه قوت تیم ما کار گروهی آن است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار