جام‌جهانی ۲۰۱۸| لو: همه بازیکنانم عزم زیادی برای شکست کره‌جنوبی دارند/ طرفدار سیستم کمک داور ویدئویی هستم

سرمربی آلمان شرایط تیمش پیش از بازی با کره‌جنوبی را مطلوب عنوان کرد و گفت که شاگردانش عزم زیادی برای برتری مقابل کره‌جنوبی دارند.

، یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل کره‌جنوبی در بازی گروه ششم جام‌جهانی ۲۰۱۸ از تلاش برای ایجاد برتری همه‌جانبه و پیروزی سخن گفت.

وی درباره بازی اظهار داشت: رودی قطعا فردا غایب خواهد بود. او در کازان است و ماسک محافظ هم پوشیده، اما بازی دادن به این بازیکن ریسک بسیار بالایی است، چون در  ۲ روز اخیر به ندرت اکسیژن به بدنش رسیده است!  غیر از رودی و بوآتنگ محروم، بقیه بازیکنان را در اختیار دارم.

لو درباره بقیه بازیکنانش گفت: اوزیل در تمرینات بسیار خوب ظاهر شده، اما معلوم نیست بازی کند. در تمرینات به وضوح می‌توانستید ببینید همه بازیکنان عزمی قوی برای بردن بازی دارند. هوملس هم مصدومیتش را پشت سر گذاشته و می‌تواند به میدان برود. در بازی با سوئد اشتباهات کمتری نسبت به بازی با مکزیک داشتیم، اما باید حواسمان کامل جمع باشد که جایگیری‌ها درستی در وسط میدان  داشته باشیم و  راحت توپ‌ها را از دست ندهیم، چون تمام تیم‌ها بازیکنانی دارند که می‌توانند از این موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببرند. حس و حال تیم پس از بازی با مکزیک خوب نبود، اما بعد از بازی با سوئد اوضاع زمین تا آسمان فرق داشت. درباره سیستم کمک داور ویدئویی هم باید بگویم من طرفدارش هستم، چون عدالت را در زمین جاری می‌سازد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار