توشاک: باید خود را به سطحی برسانیم که فصل را قدرتمند شروع کنیم/ تمام تلاشم را می‌کنم تا موفق شویم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: ما باید پیش از شروع فصل خودمان را به سطحی برسانیم که لیگ را با قدرت آعاز کنیم.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز، جان توشاک پس از حضور در تبریز، در مراسم معارفه خود در جمع اعضای تیم تراکتورسازی اظهار داشت: من قبل از هر چیزی از برپایی این مراسم معارفه تشکر می‌کنم. مفتخرم که سرمربی یک تیم بزرگ به نام تراکتورسازی هستم و تمامی تلاشم را به کار خواهم گرفت تا فصلی موفق در این تیم رقم بزنیم.

وی افزود: همه می‌دانید که موفقیت یک مربی به بازیکنانش است و شما به‌عنوان بازیکنان تیم باید به من کمک کنید. اغلب بازیکنان معتقدند که بعد از زندگی فوتبالی به کنار خواهند رفت و من از شما می‌خواهم از زندگی فوتبالی خود مراقبت کنید، چراکه پس از پایان دوران فوتبالی حسرت این روزها را خواهید خورد. زمانی که فوتبال بازی می‌کردم فوتبال برای من خوشایندترین چیز ممکن بود و مردم به خاطر همین فوتبال بازی کردن به من پول می‌دانند. شما آدم‌های خوشبختی هستید. قبل از شروع فصل باید کارهای زیادی انجام دهیم تا فصل را قدرتمند شروع کنیم. باید خودمان را به سطح خوبی برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه تصریح کرد: پنج هفته تا شروع مسابقات زمان داریم و باید خودمان را آماده کنیم. نه شما من را می شناسید و نه من شما را می‌شناسم. به‌مرور زمان نسبت به یکدیگر شناخت پیدا می‌کنیم و تک‌تک شما را مورد امتحان قرار خواهم داد. یک هفته در تبریز تمرین داریم که دو سه روز صبح و عصر تمرین می‌کنیم و سپس عازم کشور ترکیه خواهیم شد تا با برپایی اردوی آماده‌سازی خود را مهیای نخستین دیدارمان کنیم.

توشاک تأکید کرد: هر چیز مبهمی که در ذهن‌تان داشتید از من بپرسید. قبل از هر جلسه تمرینی برنامه را به شما توضیح خواهم داد تا بدانید چه کارهایی قرار است انجام دهیم و می‌توانید از همین لحظه آماده برگزاری تمرینات شوید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار