جام جهانی ۲۰۱۸| پرو، استرالیا را همراه خودش حذف کرد

پرو با برتری مقابل استرالیا، نماینده آسیا را از جام بیست‌ویکم بیرون انداخت.

، تیم‌های ملی پرو و استرالیا از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه «فیشت» به قضاوت سرگئی کاراسف از روسیه، یکی از دو بازی همزمان پایانی روز سوم گروه سوم جام جهانی ۲۰۱۸ را شروع کردند که پرو با  گل‌های کاریو در دقیقه ۱۸ و  گوئررو در دقیقه ۵۰  بازی را با برتری ۲ بر صفر خاتمه داد.

نیمه اول
پرو از همان ابتدا تیم برتر میدان بود و مزد زحماتش را با گل دقیقه ۱۸ کاریو گرفت. میانداری و حملات گاه و بیگاه پرو با ضدحملات بی‌ثمر نماینده آسیا همراه شد و در نهایت ۴۵ دقیقه اول با نتیجه یک بر صفر به سود تیم منطقه آمریکای جنوبی خاتمه یافت. حفظ این نتیجه به معنای ملحق شدن استرالیا به پرو به‌عنوان تیم‌های حذف شده گروه بود.

نیمه دوم
پرو نیمه دوم را خوب شروع و با ضربه کاپیتان گوئررو در دقیقه ۵۰ اختلاف را دو برابر کرد. استرالیا هر چه کوبید به در بسته خورد. پرو هم چند بار با ضدحملاتش تا آستانه افزودن بر اختلافش پیش رفت، اما تلاش طرفین نتیجه‌ای نداشت و بازی با برتری ۲ بر صفر سرخپوشان آمریکای جنوبی به پایان رسید. به این ترتیب، پرو سه امتیازی شد و  علاوه بر حذف کردن رقیبش، بالاتر از  استرالیا، نماینده یک امتیازی آسیا در رده سوم جدول گروه C جام جهانی قرار گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار