۴ تیم لیگ برتر فوتسال کنار گذاشته می‌شوند/ تصمیم نهایی، یکشنبه آینده

هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال قصد دارد چهار تیمی را که مدارک خود را ارسال نکرده‌اند از لیگ برتر کنار بگذارد.

کاظم سلیمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، درباره ارسال مدارک باشگاه‌های لیگ برتری به سازمان لیگ فوتسال و اینکه تاکنون چند باشگاه اقدام به ارسال مدارک خود کرده‌اند،‌ اظهار داشت: تاکنون ۱۰ تیم مدارک خود را ارسال کرده و چهار تیم مدارکی برای ما نفرستاده‌اند. با اتمام مهلت ثبت‌نام،‌ سایت ما هم بسته شده و الان همه دوستان تصمیم‌شان این است که لیگ را با ۱۰ تیم برگزار کنیم.

وی ادامه داد: روز یکشنبه آینده جلسه هیئت رئیسه فوتسال تشکیل جلسه خواهد داد و تصمیم نهایی را اتخاذ خواهیم کرد، اما همانطور که گفتم همه اعضا این تصمیم را دارند که لیگ برتر امسال را با ۱۰ تیم برگزار کنند.

دبیر کمیته فوتسال در خصوص اسامی تیم‌هایی که مدارکشان را به سازمان لیگ ارسال نکرده‌اند،‌ گفت: تیم‌های شهرداری ساوه،‌ آتلیه طهران قم، مقاومت قرچک ورامین و ارژن شیراز چهار تیمی هستند که مبلغ ورودی خود را پرداخت و مدارکی هم ارسال نکرده‌اند. سایت‌ ما هم از شب گذشته بسته شده و فرصت آن هم تمدید نخواهد شد. هیئت رئیسه سازمان لیگ نسبت به این تصمیم خود مصمم است.

سلیمانی در رابطه با قانون منع بازیکنان لژیونر از حضور در لیگ برتر فوتسال تا پایان نیم‌فصل نخست و رسیدگی مجدد به این قانون، گفت: این موضوع روز یکشنبه مورد بررسی قرار خواهد،‌ اما همانطور که قبلا هم گفته‌ام، قانون به ما اجازه دیگری نمی‌دهد،‌ مگر اینکه در جلسه روز یکشنبه تصمیم دیگری گرفته شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار