مهلت ۴۸ ساعته مشتری آمریکایی باشگاه میلان به مالکان چینی روسونری

مشتری دست به نقد روسونری به مالکان چینی این باشگاه مهلتی دو روزه داده تا پاسخ پیشنهادش را بدهد.

، رسانه‌های ایتالیایی گزارش کرده‌اند که باشگاه میلان با وجود بحران مالی‌اش و احتمال نقره داغ شدن از سوی یوفا به دلیل رعایت نکردن قانون بازی جوانمردانه مالی، یک مشتری آمریکایی دست به نقد دارد اما این مشتری ظاهراً صبر زیادی برای دریافت پاسخ پیشنهادش ندارد.

میلان که زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال محرومیت دو ساله‌اش از شرکت در رقابت‌های اروپایی شنیده می‌شود، تا ماه اکتبر فرصت دارد که بدهی ۳۰۰ میلیون یورویی‌اش با مؤسسه اعتباری الیوت آمریکا را تسویه کند. در این شرایط روکو کومیسو، مالک باشگاه نیویورک کاسموس‌، آمریکا پیشنهادی ۵۰۰ میلیون یورویی به علاوه وعده تسویه بدهی این باشگاه به الیوت را ارائه کرده است.

با این حال یونگو هونگ‌لی، مالک چینی باشگاه میلان ترجیح داده که صبر کند و منتظر دریافت پیشنهاد دیگر مشتری این باشگاه، ‌توماس ریکتس مالک آمریکایی باشگاه شیکاگو بماند.

طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت و شبکه سوله۲۴ ایتالیا، کومیسو به لی حتی پیشنهاد داده است که ۳۰ درصد از سهام باشگاه را حفظ کند اما این مرد چینی نمی‌خواهد برای فروش روسونری عجله کند و تا چند روز دیگر که پیشنهاد ریکتس ارائه شود صبر کند. کومیسو اما به لی تنها ۴۸ ساعت مهلت داده است تا پاسخ مثبت یا منفی خود را اعلام کند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار