محمدی: نمازی به درد ذوب‌آهن می‌خورد/ هدفی جز قهرمانی نداریم

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که ذوبی‌ها در فصل جدید لیگ برتر هدفی جز قهرمانی نخواهند داشت.

هادی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد حضور دوباره‌اش در ذوب‌آهن اظهار داشت: من یک فصل دیگر با ذوب‌آهن قرارداد دارم و در نهایت بعد از صحبت‌هایی که با سعید آذری انجام دادم در این تیم ماندم. خوشحالم که دوباره دوستانم را در ذوب‌آهن می‌بینم و خوشبختانه فضای خوبی در تیم وجود دارد. الان جوی دوستانه بر تیم ذوب‌آهن حاکم است و اسکلت اصلی تیم نیز حفظ شده. چند بازیکن هم به تیم اضافه شده‌اند که قطعاً به ذوب‌آهن کمک خواهند کرد.

وی در واکنش به اینکه برخی انتخاب امید نمازی را ریسک بزرگی از سوی باشگاه ذوب‌آهن قلمداد می‌کنند، تأکید کرد: فکر نمی‌کنم اینطور باشد. نمازی سابقه همکاری با کی‌روش در تیم ملی را دارد و در آمریکا هم مربیگری کرده است. او مربی باشخصیت و آرامی است که به درد ذوب‌آهن می‌خورد. خوشبختانه آرامش خوبی در تیم ما وجود دارد و امیدوارم که نتایج خوبی بگیریم.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد شانس قهرمانی این تیم در فصل جدید تصریح کرد: مطمئناً تیم ما هدفی جز قهرمانی ندارد. ذوب‌آهن بازیکنان خوبی دارد و امسال با تیمی پرقدرت وارد لیگ برتر خواهیم شد. امیدوارم که در نهایت برای اولین بار در لیگ برتر قهرمان شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار