ناینگولان: بهترین فصل من با اسپالتی بوده است/ رمی‌ها دیگر به من اعتماد نداشتند

خرید جدید نراتزوری از اینکه قرار است دوباره زیرنظر اسپالتی کار کند، خوشحال است.

، راجا ناینگولان که امروز (سه‌شنبه) با امضای قراردادی چهار ساله به طور رسمی از رم به اینتر پیوست، در اولین اظهارنظرش به شبکه تلویزیونی اختصاصی این باشگاه ایتالیایی گفت: انتظار چنین استقبال گرمی را نداشتم. خوشحالم و اکنون به خودم بستگی دارد که با عملکردم تشویق و تمجید بیشتری را برای خودم به ارمغان بیاورم. علاقه و محبت هواداران برای هر بازیکنی اهمیت دارد و این نشان می‌دهد که اشتیاقی وجود دارد. من هم اشتیاق دارم و امیدوارم که بتوانم هواداران را راضی نگه دارم.   

وی در مورد همکاری مجدد با لوچانو اسپالتی اظهار داشت: بهترین فصل من با اسپالتی در رم بوده است و امیدوارم آن عملکرد را زیرنظر او این بار در اینتر تکرار کنم. من در خدمت لوچانو هستم و خوشحالم که دوباره با او کار می‌کنم. این خیلی مهم است که اعتماد سرمربی و خاویر زانتی (نایب‌رئیس باشگاه اینتر) را داشته باشید، چیزی که دیگر در رم نداشتم.

ناینگولان تصریح کرد: انتخاب من ساده بود، حتی اگر فراموش کردن گذشته دشوار باشد. خوشحالم و مشتاقم تا ماجراجویی جدیدم را هر چه سریعتر آغاز کنم. امیدوارم فصل خوبی را با هواداران اینتر داشته باشیم و در لیگ قهرمانان اروپا هم خوب عمل کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار