کرج|کاروان ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا بیش از ۵۰۰ نفر است

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه بنا بر تشخیص سرمربی تیم والیبال مقرر شد تیم اصلی ایران به بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی اعزام شود،گفت:کاروان ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا بیش از ۵۰۰ نفر است.

از کرج، محمدرضا داور زنی در بازدید از تمرینات تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان که در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می‌شود، اظهار داشت: در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی میدان ورزشی بزرگی در مرداد ماه سال جاری پیش روی ایران است.

معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه ۳۸۰ ورزشکار از ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا شرکت می‌کنند، ادامه داد: این ورزشکاران به همراه کادر فنی و همراهان بیش از ۵۰۰ نفر را شامل می‌شود و بازی های آسیایی ۲۰۱۸ نیز برای تمام کشورهای آسیایی حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی‌های برای آمادگی تمام فدراسیون‌های ورزشی در این باره انجام شده است، تصریح کرد: نگاه وزارت ورزش به بازی‌های آسیایی جاکارتا بیشتر کیفی است و هر رشته‌ای به این رقابت ها اعزام نمی‌شود.

داورزنی با تاکید بر اینکه رشته‌های به بازی‌های آسیایی جاکارتا اعزام می‌شوند که قدرتمندانه در اندونزی ظاهر شوند، گفت: در سه ماه اخیری که از سال جاری می‌گذرد علیرغم تمام تنگناهای اقتصادی حدود ۹ میلیون دلار در این ایام به فدراسیون‌های ورزشی مختلف اختصاص یافته است.

وی با ابراز امیدواری از اینکه  در مرداد ماه سال جاری برای ورزش ایران و مردم کشور خبرهای خوب مخابره شود، عنوان کرد: با توجه به نزدیکی رقابت‌های جهانی و آسیایی والیبال بنا بر تشخیص سرمربی تیم والیبال مقرر شد تیم اصلی ایران به بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی اعزام شود.

ع

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار