شعبانی‌بهار: بخشی از پاداش نعمتی پرداخت شد/ به محض دریافت پول پاداش ورزشکاران، سکه‌ها را خریدیم

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: سکه‌های اهدایی دولت به ورزشکاران را امروز به ورزشکاران اهدا کردیم.

غلامرضا شعبانی‌بهار در پایان بازدید معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: امروز و در جریان بازدید داورزنی از اردوی تیم ملی بخشی از پاداش یک صدمیلیون تومانی زهرا نعمتی برای کسب سهمیه المپیک ریو پرداخت شد و سعی می‌کنیم در هر مناسبت بخش دیگری از آن را  پرداخت کنیم.

وی در ادامه افزود: در جریان این بازدید به همه ورزشکاران هم هدیه‌ای دادیم. همچنین  پاداش صفایی‌پور برای کسب سهمیه المپیک جوانان  نیز پرداخت شد. پاداش دو کمانداری که کسب سهمیه المپیک جوانان را کردند بدون اینکه قبلا اعلام شده باشد، صرفا جهت افزایش روحیه آنها در نظر گرفتیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص بازدید داورزنی از اردوی تیم ملی نیز گفت: بازدید خوبی بود و دکتر داورزنی قول حمایت از تیراندازی با کمان و ایجاد امکانات را به  کمانداران دادند. وی در بخش تجهیزات و اردوها و اعزام‌ها نیز قول حمایت داد. همچنین قرار شد برای انتقال ساختمان فدراسیون به مجموعه ورزشی آزادی نیز از این رشته حمایت شود.

وی در خصوص پرداخت سکه کمانداران یادآور شد: سکه‌های اهدایی دولت به ورزشکاران را نیز امروز به ورزشکاران دادیم. ما به محض اینکه پول سکه را به فدراسیون پرداخت کردند سکه‌ها را خریدیم و نوسانات سکه برای ما تفاوت آنچنانی نداشت. ورزشکاران ما از آن روز در اردو بودند و این سکه ها را امروز به آنها اهدا کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار