پاسخ سلطانی‌فر به پیام‌های رهبر معظم انقلاب

وزیر ورزش و جوانان از پیام‌های رهبر معظم انقلاب به تیم ملی فوتبال ایران تقدیر کرد.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در متن پیام مسعود سلطانی‌فر در پاسخ به پیام‌های دلگرم کننده رهبر معظم انقلاب آماده است:

«جامعه بزرگ ورزش و جوان، جام جهانی را با خاطره خود باوری، غیرت، حمایت وصف ناپذیر مردم و تلاش بزرگ بهترین جوانان این کشور در مسابقاتی به یادماندنی به پایان رساند؛ پایانی که البته سرآغاز رویشی جدید برای موفقیت های آینده ورزش ایران عزیز است.

نگاه بلند و امیدبخش حضرتعالی به حضور ارزشمند و فرهنگی تیم ملی فوتبال ایران در عرصه معتبر و مهم جام جهانی با پیام های ارزشمندتان مانند همیشه موجب قوت قلب و دوچندان شدن انگیزه جوانان کشور برای حضوری مقتدرانه در جمع بهترین های فوتبال جهان شد.

اینجانب به عنوان خادم خانواده بزرگ ورزش و جوانان ، مراتب قدردانی و تشکر وافر خود را به نمایندگی از اعضای تیم ملی، کادر فنی و مسئولان فدراسیون فوتبال و مدیران ورزش کشور نسبت به پیام های خاطره انگیز، موثر، امیدبخش و راهگشای رهبر فرزانه انقلاب تقدیم می دارم.

امیدواریم از دعای خیر و رهنمودهای دلسوزانه حضرتعالی در موفقیت و بالندگی ورزش کشور و پرورش فرزندان ایران اسلامی ، عزیز و سربلند بیش از پیش بهره مند باشیم.»

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار