بیجاری: احتیاج به بازی‌های تدارکاتی داریم/ اگر همه بازیکنان در تورنمنت قطر کنار هم باشند تیم به هماهنگی می‌رسد

ملی‌پوش هندبال کشورمان گفت: امیدوارم بتوانیم از لژیونرها به خوبی بهره بگیریم، متاسفانه مشکل ما آغاز تمرین لژیونرها در لیگ‌های اروپایی است، اگر همه بازیکنان در قطر کنار هم باشند تیم به هماهنگی اصلی می‌رسد.

مهدی بیجاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص اردوی آمادگی تیم ملی جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: خدارا شکر سه مرحله اردوی تیم ملی به خوبی برگزار شد. آسیب دیدگی بچه‌ها بر طرف شده است و  تمرینات خوبی از نظر بدنسازی و کار تکنیکی و گروهی انجام دادیم و از چهارشنبه چهارمین اردوی تیم ملی شروع می‌شود.

 وی در خصوص اعلام ترکیب نهایی تیم ملی یادآور شد: زوران، سرمربی تیم ملی گفته ترکیب اصلی بعد از تورنمنت قطر معرفی می‌شود. امیدوارم بتوانیم از لژیونرها به خوبی بهره بگیریم. متاسفانه مشکل ما آغاز تمرین لژیونرها در لیگ‌های اروپایی است. اگر همه بازیکنان در قطر کنار هم باشند تیم به هماهنگی اصلی می‌رسد و این حضور بسیار مهم است.

ملی پوش هندبال کشورمان تصریح کرد: هندبال، ورزشی گروهی و پر برخورد است که مشخص‌ترین کار در آن داشتن نظم و هماهنگی است. ان‌شاالله لژیونرها در کنار ما باشند و کار به سرانجام‌خود برسد.

وی در خصوص حضور زوران کاستاراتوویچ در تیم ملی هندبال ایران گفت: زوران مثل بقیه مربیان خارجی روی نظم تاکید زیادی دارد. نظر دادن در مورد او زود است. شرایط بازی دوستانه هم برای محک زدن بازیکنان و مربیان در شرایط سخت مسابقه بسیار مهم است و هم برای آماده سازی و هماهنگی تیم و بازیکنان. اما متاسفانه کمتر اینگونه بازی‌ها برای ما برنامه ریزی شده است. اگر به عقب برگردیم برای بازی‌های آسیایی گوانگجو، بازی‌های دوستانه و تورنمنت‌ها زیادی داشتیم و به آمادگی ما کمک کرد. در این شرایط بازی‌های دوستانه کمی در برنامه داریم در حالی این مسئله برای آمادگی تیم‌ مهم است. بعلاوه بازی‌های دوستانه سطح و عیار زوران را مشخص می‌کند. زوران در تمرینات عملکرد خوبی داشت و باید در عملکرد او در طول مسابقه محک بخورد که انشاءالله در بازی های قطر این موضوع اتفاق می‌افتد.

بیجاری در خصوص آسیب دیدگی بازیکنان گفت: آسیب‌هایی در سال گذشته داشتم  که امسال بهتر شده است. نمی‌توان گفت که همه بازیکنان بدون آسیب هستند و هر کدام دردهایی دارند اما این آسیب‌ها جزئی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای تمام خانواده هندبال و تیم ملی کشورمان در بازی‌های آسیایی آرزوی موفقیت دارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار