کنستانتینوف در گفت‌وگو با تسنیم: نگران مسابقات قهرمانی جهان هستم/ با تصمیم کازیسکی مخالفم

سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان گفت: نگرانی من بابت مسابقات قهرمانی جهان است که میزبان آن هستیم.

، تیم ملی بلغارستان در حالی که یکی از میزبانان مسابقات والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸ است در لیگ ملت‌های والیبال با کسب ۶ پیروزی، ۹ شکست و ۱۷ امتیاز در جایگاه یازدهم مسابقات قرار گرفت و ضعیف‌ترین تیم اروپایی بود.

پلامن کنستانتینوف، سرمربی تیم ملی بلغارستان به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: نتایج بسیار ضعیفی در لیگ ملت‌ها گرفتیم و من از این بابت بسیار ناراحتم. البته دست من در این مسابقات در استفاده از بازیکنان اصلی تیم خالی بود.

او ادامه داد: از ۶ بازیکن اصلی تیم ملی بلغارستان، ۵ نفر مصدوم هستند. تسوتان سوکولوف در لیگ ایتالیا مصدوم شده و مورد عمل جراحی قرار گرفته است. او چند هفته نخست فصل بعد سری A را نیز از دست خواهد داد. نیکولای نیکولوف که در لیگ ایران هم بازی کرده است در کنار براتویف به دلیل آسیب دیدگی نتوانستند به تیم کمک کنند. نگرانی من بابت مسابقات قهرمانی جهان است که میزبان آن هستیم.

سرمربی تیم ملی بلغارستان در مورد ماتی کازیسکی، ستاره یاغی بلغارستان توضیح داد: کازیسکی با فدراسیون والیبال بلغارستان مشکل دارد و حاضر نیست برای تیم ملی بازی کند. من با کار او کاملاً مخالفم چون وقتی بازیکنی به یک قهرمان در تیم ملی تبدیل می‌شود، صدای او بیشتر از سایرین شنیده خواهد شد و مردم و حتی سایر هم تیمی‌ها به او توجه بیشتری می‌کنند.

کنستانتینوف اضافه کرد: به نظر من کازیسکی باید به خاطر مصالح ملی، احترام به مردم و هم‌تیمی‌هایش، تصمیم دیگری جز تحریم تیم ملی می‌گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار