نازنین شهرکی: گلف ما نیازمند ورود بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری است

کاپیتان تیم ملی گلف گفت: وجود زمین چمن، اردوهای تدارکاتی آموزش و استعدادیابی در این ورزش آن چیزی است که نیاز امروز ماست و کمک می‌کند تا ما عملکرد بهتری در آسیا و جهان داشته باشیم.

نازنین شهرکی، کاپیتان تیم ملی گلف بانوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درخصوص حضورش در مسابقات جهانی WATC ۲۰۱۸ ایرلند اظهار داشت: این برای نخستین بار است که بانوان کشور به مسابقات جهانی گلف اعزام می‌شوندو مسابقات جهانی ایرلند فرصت خوبی است تا بازیکنان ما از نزدیک بهترین‌های گلف دنیا را ببینند و با آنها رقابت کنند.

وی با اشاره به عملکرد بسیار خوب خود در اردوی تیم ملی افزود: تجربه حضور در مسابقات جهانی در شرایط حاضر یک اتفاق طلایی برای گلف بانوان است، به همین منظور همه تلاش خود را داشتم تا در اردوی انتخابی بهترین اسکور را از خود به نمایش بگذارم و خوشبختانه به عنوان نفر اول بانوان به این مسابقات اعزام می‌شوم.

کاپیتان تیم ملی گلف بیان داشت: انگیزه بسیاری برای حضور در مسابقات  جهانی دارم و همه توانم را به کار می‌گیرم تا نتیجه خوبی برای تیم ملی کشورم به دست آورم.

شهرکی با اشاره به عملکرد بهروز منتقمی سرپرست  کنونی فدراسیون گلف اظهار داشت: منتقمی با تجربه مدیریتی بالایی که دارد می‌تواند به ورزش گلف کمک کند.گلف ما نیاز به ارتباطات قوی و جذب بخش خصوصی است که فکر می‌کنم ایشان در این زمینه بتوانند به این ورزش کمک کنند.

وی ادامه داد: در مسابقات لیگ بانوان که برگزار شد در نظر گرفته شدن جوایز  از سوی سرپرست برای تیم‌ها انگیزه را بالا برد. همچنین گفته می‌شود که فدراسیون در حال رایزنی برای بازگرداندن زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب است که در صورت این اتفاق گلف ما قطعا شرایط متفاوتی را تجربه خواهد کرد.

کاپیتان تیم ملی گفت  با بیان اینکه در حال حاضر تنها یک زمین چمن در ایران وجود دارد ادامه داد: آنچه گلف به آن نیاز دارد ورود بخش خصوصی و سرمایه گذاری و افزایش زمین‌های چمن داخل کشور است که خود این موضوع نیز نیاز به سرمایه گذاری دارد.

شهرکی گفت: وجود زمین چمن، اردوهای تدارکاتی آموزش و استعدادیابی در این ورزش آن چیزی است که نیاز امروز ماست و  کمک می‌کند تا ما عملکرد بهتری در آسیا و جهان داشته باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم به همین شکل حمایت از گلف از سوی سرپرست ادامه پیدا کند و در آینده هم بازیکنان ما فرصت حضور در مسابقات جهانی و آسیایی را داشته باشند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار