جیانی: در بازی با ایران به‌دنبال راه‌حل بودیم

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان گفت: ما در بازی با ایران به‌دنبال راه‌حلی برای مقابله با این تیم بودیم و آن را پیدا کردیم، تا این‌که بازی به ست پنجم کشیده شد.

خبرنگار ورزشی ، سرمربی ایتالیایی تیم ملی والیبال آلمان در مورد شکست تیمش مقابل ایران در لیگ ملت‌های والیبال اظهار داشت: روز گذشته نیز در نشست خبری گفتم که بازی با ایران بسیار دشوار خواهد بود. تیم ایران بسیار قدرتمند است و از امتیاز میزبانی و حمایت تماشاگران ایرانی سود می‌برد.

وی ادامه داد: برای اولین بار بود که در چنین جوی به میدان می‌رفتیم و خوشحالم که عملکرد خوبی داشتیم. ما در این بازی به‌دنبال راه‌حلی برای مقابله با ایران بودیم و آن را پیدا کردیم، تا این‌که بازی به ست پنجم کشیده شد. ما در سرویس عملکرد خوبی داشتیم ولی مرتکب اشتباهات زیادی به‌ویژه در دریافت شدیم.

جیانی تصریح کرد: ناراحتم از این‌که بازی را باختیم ولی از عملکرد درخشان بازیکنانم خوشحالم. به‌نظر من هرکسی که این بازی را دید از دیدن آن ابراز رضایت کرده است.

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان در مورد نحوه برگزاری لیگ ملت‌های والیبال گفت: به‌نظر من شیوه برگزاری مسابقات درست نیست و سفرها باید براساس رنکینگ تیم‌ها انجام شود. همین سفرهای طولانی باعث خستگی بازیکنان می‌شود با این حال معتقدم که شرایط برای همه تیم‌ها تقریباً یکسان بود و تجربه گرانبهایی به بازیکنان جوان من اضافه شد.

کریستین فروم کاپیتان تیم ملی آلمان نیز در نشست خبری گفت: به تیم ایران تبریک می‌گویم آنها بسیار خوب بازی کردند و من ناراحت هستم از این‌که با وجود تلاشی که کردیم نتوانستیم برنده شویم.

وی خاطرنشان کرد: ما سطح بازی خود را نسبت به هفته‌های نخست بهبود بخشیدیم و تلاش می‌کنیم در تورنمنت‌های بعدی بهتر هم بشویم. در پایان لازم است از تماشاگران پرشور ایرانی تشکر کنم.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار