جام‌جهانی ۲۰۱۸| سانتوس: اگر ادعای جاه‌طلبی داریم باید ایران را جدی بگیریم/ من و کی‌روش رفیق ۳۵ساله‌ایم که گاهی بی‌پول می‌شدیم

سرمربی تیم ملی پرتغال از تیمش انتظار پیروزی مقابل ایران را دارد و به‌همین دلیل شاگردان کی‌روش را جدی می‌گیرد.

، فرناندو سانتوس ادعا کرد تیمش، پرتغال برای پیروزی مقابل ایران در دور آخر بازی‌های گروه B به توانایی‌های فیزیکی بیش از مؤلفه‌های تاکتیکی نیاز دارد. او در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ایران گفت:  ۲ بازی قبلی ایران را به‌خوبی آنالیز کرده‌ام و می‌دانم چگونه باید مقابل سد دفاعی رقیب ایستاد. ایران در ۱۰ بازی اخیر فقط یک مساوی به دست آورده و بقیه را برده است. رقیب در یونان و روسیه لژیونرهای خوبی دارد. ایران فقط تیمی دفاعی نیست و در ضدحملات هم تخصص دارد. هم من و هم کی‌روش به‌دنبال پیروزی هستیم و اصلاً قصد نداریم از مبارزه دست بکشیم.

وی در ادامه افزود: به هر حال در فوتبال یک تیم می‌برد و یک تیم می‌بازد. داوران سعی می‌کنند منصف باشند اما حتی با تکنولوژی تصاویر ویدئویی هم ممکن است اشتباه کنند. ما هم در بازی با مراکش از داوری ضربه خوردیم. ایران بهترین تیم آسیاست و مانند ما با تمام وجود برای صعود می‌جنگد. من و کی‌روش دوستان خوبی هستیم. ۳۵ سال با هم دوست بودیم و گاهی حتی پول نداشتیم و با اتوبوس به تمرین می‌رفتیم. کی‌روش دوست من است اما فردا هر دو به‌دنبال برد هستیم. اگر ادعا می‌کنیم تیم جاه‌طلبی هستیم، باید ایران را جدی بگیریم و اصلاً تصور نکنیم بازی آسانی در پیش داریم.

وی در مورد گلزنی رونالدو در دو بازی گذشته اظهار داشت: کریس رونالدو در هر بازی تفاوت ایجاد می‌کند. وقتی من  مربی رونالدو بودم، او در ۱۸سالگی کشورش را به‌قصد بازی در منچستریونایتد ترک کرد. در پایان باید بگویم ایران و پرتغال مقابل هم قرار می‌گیرند، نه فرد مقابل فرد.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار