نژادمهدی: در حال آشنا شدن با افکار تاکتیکی نمازی هستیم/ به دنبال قهرمانی هستیم

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که بازیکنان این تیم در حال آشنا شدن با افکار تاکتیکی نمازی هستند.

محمد نژادمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد شرایط فعلی ذوب‌آهن گفت: یک هفته است که تمرینات را شروع کرده‌ایم و تغییراتی هم در کادر فنی و بازیکنان رخ داده است. با اضافه شدن امید نمازی، چند بازیکن جدید به ذوب‌آهن آمدند و بازیکنان هم در حال آشنا شدن با افکار تاکتیکی نمازی هستند. امیدوارم که با پشت سر گذاشتن تمرینات، با بهترین شرایط وارد مسابقات لیگ برتر شویم.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با ابراز خرسندی از کار کردن با امید نمازی تصریح کرد: نمازی مربی منظم و باشخصیتی است که تلاش می‌کند ایده‌هایش را به ما منتقل کند تا بتوانیم خیلی زود خودمان را با ایده‌های این مربی آشنا کنیم. امیدوارم که ذوب‌آهن با این مربی در فصل جدید نتایج خوبی بگیرد.

وی در مورد اینکه آیا ذوب‌آهن امسال می‌تواند مدعی جدی قهرمان باشد، اظهار داشت: ما پارسال نایب قهرمان شدیم. تیمی که به این عنوان می‌رسد قطعاً در فصل جدید برای قهرمانی تلاش می‌کند. ذوب‌آهن تا الان در لیگ برتر قهرمان نشده و تمام تلاش ما این است که با انجام بازی‌های خوب، به قهرمانی برسیم. البته می‌دانیم که کار سختی داریم و باید بیشتر از فصل گذشته تلاش کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار