ملک‌محمدی: اسامی تیراندازان اعزامی به جاکارتا امروز نهایی می‌شود/ هزینه اردوی خارجی بیشتر از واردات تجهیزات است

دبیر فدراسیون تیراندازی اعلام کرد که به دلیل آمادگی نفرات ایرانی احتمال افزایش سهمیه بازی‌های آسیایی جاکارتا به ۱۹ تیرانداز وجود دارد.

خبرنگار ورزشی ، رضا ملک محمدی گفت: ورزشکاران اعزامی به جاکارتا از سوی کادر فنی مشخص شدند و مربیان تیم ملی بین ۱۸ یا ۱۹ نفر امروز (یک شنبه) به جمع‌بندی می‌رسند. ۱۸ سهمیه داریم‌ اما به دلیل آمادگی بچه‌ها احتمال افزایش سهمیه به ۱۹ تیرانداز را نیز داریم.

وی افزود: بهترین مربیان را داریم و هر آنچه کم بوده را تامین کردیم و اگر هم شرایط فراهم نشده، تیم را برای اردوی تمرینی به خارج اعزام کردیم.

دبیر فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: برای اهداف پروازی تیم به ترکیه و ایتالیا اعزام می‌شود, این اعزام‌ هم جهت آمادگی و هم حضور در مسابقات خواهد بود. آماده هستیم تا بهترین عملکرد را در جاکارتا داشته باشیم.

ملک محمدی گفت: اردوی اهداف پروازی ترکیه هفته آینده ۸ روزه و ایتالیا آخر تیرماه به مدت دو هفته خواهد بود. تفنگ و تپانچه هم اوایل مرداد اردویی دو هفته‌ای در هانوفر خواهند داشت.

وی در خصوص تامین تجهیزات و سلاح گفت: رشته ما تجهیزات محور است و اگر سلاح و مهمات نداشته باشیم موفق نخواهیم بود. بچه‌های ما از استعداد چیزی کم ندارند. تامین تجهیزات شامل سلاح و مهمات ویژه مسابقاتی در داخل کشور قابل تولید شدن نیست و نمی‌توانیم صبر کنیم تا به آن توانمندی برسیم. هزینه اعزام گران‌تر از واردات است اما حضور بچه‌ها در اردوهای خارجی بسیار خوب است به‌علاوه هماهنگی واردات هم سخت شده و با وجود تنگنا‌ها و مشکلات داخلی و خارجی کار سخت شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار