جام جهانی ۲۰۱۸| دیاس: پرتغال باید آماده هر چیزی در بازی با ایران باشد

مدافع ۲۱ ساله تیم ملی فوتبال پرتغال گفت: تیم ملی‌ کشورش باید آماده‌ رویارویی با هر چیزی در مصاف با ایران باشد.

و به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، روبن دیاس درباره بازی پایانی تیم ملی فوتبال پرتغال از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه شهر سارانسک جمهوری موردویا برگزار می‌شود گفت: ما بازی‌های ایران و دیگر بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تماشا کردیم و متوجه شدیم هیچ بازی در این رقابت‌ها آسان نیست.

مدافع تیم ملی فوتبال پرتغال ادامه داد: تیم ملی فوتبال پرتغال مهیای هر چیزی در بازی با ایران است. هر تیمی جاه‌طلبی‌های خود را دارد و این بازی سختی برای ما و ایرانی‌ها خواهد بود. باید به طور کامل روی بازی با ایران تمرکز کنیم و پیروز شویم. بازیکنان هر کدام از تیم‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تمام تلاش خود را به خرج می‌دهند و بدین‌خاطر هیچ بازی آسان نیست. حتی تیم‌های قدرتمند نیز شکست می‌خورند. جام جهانی رویای هر بازیکنی است و فوتبال هر سال پیشرفت می‌کند.

روبن دیاس درباره ترکیب نهایی تیم ملی فوتبال پرتغال برای بازی با ایران گفت: هر بازیکنی آماده است تا به تیم ملی پرتغال کمک کند اما به انتخاب سرمربی احترام می‌گذاریم. احساس اتمسفر فوق العاده جام جهانی، پیروزی و تمرین با تیم ملی پرتغال برای من یک تجربه عالی است. ما یک تیم خیلی خوب داریم که در آن بهترین بازیکن جهان یعنی کریستیانو رونالدو بازی می‌کند.

وی درباره انتقادهای مطرح شده از سبک بازی تیم ملی پرتغال اظهار داشت: انتقادها طبیعی هستند و همواره افرادی خواهند بود که از سبک بازی ما انتقاد کنند. تیم ملی پرتغال الان ۴ امتیاز همانند اسپانیا کسب کرده که نشانه آمادگی ماست و می‌خواهیم از مرحله گروهی صعود کنیم. ما قهرمان اروپا هستیم و الان در جام جهانی حضور  داریم. هدف کنونی ما صعود از مرحله گروهی و سپس رفتن تا جایی که امکانش را خواهیم داشت.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار