جام جهانی ۲۰۱۸| تمجید کی‌روش از کریستیانو رونالدو

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از شاگرد پیشین خود تمجید ویژه‌ای کرد.

، کارلوس کی‌روش ظهر امروز (شنبه) در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در فاصله دو روز مانده به آخرین بازی این تیم در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ در جمع خبرنگاران گفت: انتظار بازی متعادل‌تری برابر پرتغال در مقایسه با تقابل‌مان با اسپانیا داریم. در بازی با اسپانیا داوری بد بود و اسپانیایی‌ها در طول ۹۰ دقیقه با داور صحبت می‌کردند.

وی در مورد مقایسه رونالدوی ۲۰۱۰ که شاگرد وی در تیم ملی پرتغال بود و رونالدی ۲۰۱۸ اظهار داشت: اگر کارهای احمقانه‌ام را به یاد بیاورم، من آنها را در سن ۲۴ سالگی انجام می‌دادم، اما در سن ۳۲ سالگی دست از انجام آنها ‌کشیدم و در سن ۴۰ سالگی هم سعی کردم که کمتر انجامش دهم. همین امروز که سن ۶۰ سالگی را رد کرده‌ام، روزی ۵۰ اشتباه می‌کنم. در مورد رونالدو هم باید بگویم که ما اکنون کاپیتانی متفاوت‌تر، پخته‌تر و پاثبات‌تر از رونالدوی آفریقای جنوبی داریم.

سرمربی تیم ملی تصریح کرد: متأسفانه کریس در جام جهانی ۲۰۱۰ خیلی خوب نبود، اما به‌هرحال او بازیکن بزرگی است. رونالدو هم به مانند همه ما روزهای خوب و بدی داشته است. برای تیم ملی پرتغال هم خوب است که او را در آمادگی کامل در اختیار دارد. در زندگی هر چیزی استثنایی هم دارد و امیدوارم در بازی دوشنبه ایران مقابل پرتغال استثنایی وجود داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار