قول کریمی به وزیر ورزش و جوانان

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از افتتاح پروژه‌های ورزشی تا پایان سال ۹۷ خبر داد.

و به نقل از سایت شرکت توسعه، طی احکامی جداگانه از سوی حسن کریمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره، هادی رحمتی به عنوان معاون جدید فنی و مهندسی و همچنین عبادالله فتح اللهی به عنوان معاون جدید مشارکت های مردمی و جذب سرمایه منصوب شدند.

کریمی در ابتدای این مراسم، ضمن تقدیر از زحمات معاون سابق فنی و مهندسی در مدت تصدی مسئولیت در شرکت توسعه، به معرفی رزومه و سوابق کاری رحمتی از مدیران استانداری تهران پرداخت. وی با بیان اینکه این تغییر بنا به درخواست عباسی بوده، افزود: با توجه به اقدامات مفیدی که عباسی در شرکت توسعه انجام داد، شخصا با با ادامه حضور وی در این شرکت موافق بودم.

کریمی در ادامه با معرفی معاون جدید فنی و مهندسی اعلام امیدواری کرد تا راه معاون قبلی ادامه یافته و همه موظف هستند وظیفه اصلی شرکت که اجرای پروژه های عمرانی کشور است، به خوبی به سرانجام برسانند. مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با اشاره به سال مالی افزود: یک ماه تا پایان سال مالی فرصت است و می بایست هم اعتبارات و بودجه عمرانی سال قبل و هم بودجه جاری برای سال جدید، سرو سامان گیرد.

وی در خصوص افتتاح پروژه های کشور گفت: به وزیر ورزش و جوانان و مردم قول دادیم ۴۰ پروژه ورزشی را تکمیل و افتتاح کنیم، ولی خودمان مبنا را در معاونت فنی و مهندسی بر تکمیل ۵۱ پروژه تا پایان امسال قرار داده ایم.

کریمی در ادامه با اشاره به معاونت مشارکت های مردمی به معرفی سوابق کاری فتح اللهی در سازمان نوسازی شهرداری تهران پرداخت و گفت: یکی از معاونت های حیاتی در شرکت توسعه، معاونت مشارکت های مردمی و جذب سرمایه است که بنده حساسیت زیادی روی این معاونت داشته و دارم. کار توسعه و نگهداری مجموعه ها بر اساس سرمایه است که می بایست این معاونت، فعال شده و در این راه، به ما کمک زیادی کند.

در ادامه هر یک از معاونین به بیان سخنانی پیرامون اقدامات و فعالیت های مربوطه پرداختند. سپس رحمانی مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان ضمن درخواست هماهنگی بیشتر شرکت توسعه با استان‌ها، اظهار داشت: با حضور مهندس کریمی، افق روشنی در شرکت توسعه جهت تکمیل پروژه های ورزشی بوجود آمد.

سپس رحمتی معاون جدید فنی و مهندسی با بیان اینکه ایجاد استادیوم های ورزشی در کشور موجب نشاط ورزشی جامعه می شود گفت: بزرگترین مسئولیت ما در این معاونت، پیگیری و اجرای قول های مدیرعامل شرکت توسعه در استان‌ها و همچنین ارتقاء عملی و عینی آنها برای وزیر ورزش و جوانان است. در سال مهمی قرار داریم که می بایست پروژه های فجر چهلم را تکمیل کنیم. همچنین قرار است بانک اطلاعاتی از مشاورین و پیمانکارانی که توان اجرایی بالایی دارند، تدوین نماییم.

در ادامه فتح اللهی با بیان اینکه امسال بحران بودجه داریم به اعتمادسازی بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: باید با تغییر چالش‌ها و رفع سونامی نقدینگی، بحث سرمایه گذاری، اصل ۴۴ و خصوصی سازی را اجرایی نماییم. ورزش بستر مناسبی است که باید با اعتمادسازی، سبب ورود بخش خصوصی به آن شویم.

در خاتمه نیز با اهدای لوح تقدیر از سوی کریمی، از زحمات آقایان عباسی و جعفری در معاونت های فنی و مهندسی و مشارکت های مردمی و جذب سرمایه تقدیر و تشکر شد. در این مراسم که در تالار نصرت مجموعه انقلاب برگزار شد، کلیه معاونین، مدیران ستادی، مدیران فنی و مهندسی و مدیران مجموعه های انقلاب، شهید کشوری و سوارکاری نیز حضور داشتند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار