توضیحات مدیرعامل سایپا در مورد وضعیت ترابی، صیادمنش و اخباری

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد آخرین وضعیت سه بازیکن این تیم توضیحاتی را ارائه کرد.

رضا درویش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد غیبت محمدرضا اخباری در تمرینات و اینکه تکلیف وی چه خواهد شد، گفت: اخباری قصد جدایی دارد و این موضوع را با دایی در میان گذاشته است. سرمربی تیم هم به ما گفته است که اگر اخباری فکر می‌کند در تیم‌های دیگر موقعیت بهتری پیدا کرده و جا برای پیشرفت دارد، مخالفتی با جدایی‌اش ندارد. اخباری باید تیم مورد نظرش را به ما معرفی کند تا در این زمینه مراحل انتقال بازیکن به صورت رسمی صورت بگیرد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود علیرضا حقیقی راهی سایپا خواهد شد، خاطر نشان کرد: تا این لحظه هنوز با گزینه‌ای صحبت نکرده‌ایم، چون هنوز اخباری به‌صورت رسمی از تیم ما جدا نشده است. ما گلر خوبی مثل فلاح‌زاده داریم، ولی در صورت جدایی اخباری احتمالاً یک دروازه‌بان نیز جذب خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد وضعیت مهدی ترابی و بحث رفتن او به پرسپولیس نیز تصریح کرد: تا الان پیشنهادی از این باشگاه به صورت رسمی به ما نرسیده است. آقای گرشاسبی از دوستان قدیمی من است و چند وقت پیش به ما گفت که اگر قصد فروش ترابی را داشته باشیم، آنها هم جزو متقاضیان خرید این بازیکن هستند.

درویش همچنین اظهار داشت: فعلاً که چنین بحثی مطرح نیست. حتی چند وقت پیش بحث رفتن ترابی به خدمت سربازی مطرح شد که این موضوع نیز قطعی نیست. اگر هم ترابی به خدمت سربازی رفت، دوباره باید به سایپا برگردد، چون با تیم ما قرارداد دارد.

وی با اشاره به وضعیت اللهیار صیادمنش و عقد قرارداد این بازیکن با استقلال گفت: او بازیکن ماست و با سایپا قرارداد دارد. تکلیف این بازیکن را کمیته انضباطی مشخص خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار