جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه|رویاهای جدید مدافع جوان تیم ملی/حسینی به دنبال لژیونر شدن

مدافع جوان و ملی‌پوش تیم ملی با درخشش خود در جام جهانی، به دنبال رویاهای جدیدی است.

، سید مجید حسینی مدافع ملی‌پوش استقلال با ۲۲ سال سن جوان‌ترین بازیکن ایران است که در ترکیب تیم ملی برابر اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به میدان رفت. این بازیکن با درخشش خود، در تیم منتخب سایت معتبر بلیچر ریپورت انگلیس در کنار بازیکنانی چون رونالدو و ایسکو قرار گرفت. حسینی پس از مصدومیت امید ابراهیمی در بازی با مراکش، به جای او وارد زمین شد تا روزبه چشمی به جای ابراهیمی بازی در میانه میدان بازی کند. همان جا مشخص بود که کارلوس کی‌روش با وجود حضور مدافعانی چون پژمان منتظری روی نیمکت، به حسینی اعتماد دارد.

وقتی چشمی در یکی از تمرینات تیم ملی مصدوم شد، خیلی‌ها از منتظری به عنوان جانشین چشمی نام بردند، اما کی‌روش برای بازی با اسپانیا تصمیمی همراه با ریسک گرفت و حسینی جوان را با وجود عدم تجربه ملی در شب تولدش در قلب خط دفاعی قرار داد. این بازیکن به خوبی توانست از عده وظایفش بربیاید و عملکرد موثری برابر ستاره‌های اسپانیا داشت.

حسینی فوتبالش را از رده‌های پایه سایپا شروع کرد و در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم به استقلال پیوست. امیر قلعه‌نویی در تمرینات استقلال متوجه نوع بازی حسینی شد و او را در ترکیب آبی‌پوشان قرار داد، اما بدشانسی سراغ حسینی آمد و در بازی با ملوان در انزلی مصدوم شد. او سپس به صورت قرضی راهی راه‌آهن شد، اما برای لیگ شانزدهم دوباره به استقلال برگشت. در بازی برگشت دربی لیگ شانزدهم و در اواخر بازی، به علت اخراج سید مهدی رحمتی، او درون دروازه استقلال قرار گرفت تا به نوعی دروازه‌بانی را هم تجربه کند.

حسینی با درخشش خود در سال گذشته، به تیم ملی دعوت شد، اما کمتر فرصت بازی کردن را پیدا می‌کرد. وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال او را بهترین مدافع آسیا خطاب کرد و بارها به تعریف و تمجید از مدافع تیمش پرداخت. مدافع جوان تیم ملی، در سال‌هایی که در استقلال حضور داشته بی حاشیه بوده و کمتر در رسانه‌ها حاضر به گفت‌وگو شده است تا تمرکز اصلی‌اش را برای پیشرفت بگذارد. حسینی یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد، اما اگر پیشنهاد خارجی به او برسد، با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار به باشگاه استقلال می‌تواند جدا شود. او از طریق مدیربرنامه‌اش قصد دارد برای پیشرفت و همچنین ادامه فوتبالش در خارج از کشور بازی کند و منتظر است تا پس از پایان بازی‌های جام جهانی به بررسی پیشنهادات بپردازد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار