روسیه، میزبان دومین مرحله مسابقات گرندپری ۲۰۱۸

دومین مرحله مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸، مردادماه و در "مسکو" روسیه برگزار خواهد شد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸، از ۱۹ مرداد به مدت ۳ روز در سالن ورزشی "زسکا" مسکو برگزار خواهد شد.

این رقابت‌ها با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر در هر وزن پیگیری می‌شود و هر کشور با توجه به رنکینگ هوگوپوشان خود می‌تواند حداکثر دو ورزشکار را به این رقابت‌ها اعزام نماید، کشور میزبان یک سهمیه اضافه در هر وزن دارا می‌باشد.

در این دوره از مسابقات فدراسیون‌های مربوطه می توانند اسامی تکواندوکاران خود را که در بین ۷۰ نفر اول رنکینگ المپیکی هر وزن قرار دارند، در مرحله نخست ثبت نمایند.

پس از ثبت نام، از سوی فدراسیون جهانی ۳۱ نفر برتر انتخاب می‌شوند و لیست نهایی به فدراسیون‌های ملی ابلاغ می‌گردد. این لیست نهایی بوده و در صورت عدم شرکت ورزشکار در مسابقات، تکواندوکار از حضور در دوره‌های بعدی مسابقات گرند پری محروم خواهد شد.

انتخاب ورزشکاران بر اساس جدول رنکینگ تا اول ماه ژوئن ۲۰۱۸ صورت می‌گیرد که تاکنون و با نظر سرمربی تیم ملی، آرمین هادی‌پور در وزن ۵۸- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم برای حضور در این رقابت‌ها معرفی شدند که ممکن است نفرات دیگری با توجه به شرایط در ادامه به این نفرات اضافه شوند.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و حسن فلاحی راد به عنوان مربی می‌باشد.

گفتنی است؛ این رقابت‌ها G۴ می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار