جام جهانی ۲۰۱۸| کارواخال: همچنان می‌گویم کار ایران، فوتبال نبود/ بازی دفاعی با وقت‌کشی و تظاهر به مصدومیت فرق دارد

دفاع راست تیم ملی اسپانیا بر موضع قبلی خود درباره رویکرد تیم ملی ایران در مصاف با ماتادورها در جام جهانی تأکید کرد.

، دنی کارواخال می‌گوید برخی از اظهارات او پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی اسپانیا مقابل ایران در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ تعابیر نادرستی داشته‌اند اما او همچنان معتقد است که ایران به ضد فوتبال روی آورده است.

کارواخال که دو روز پیش عنوان کرده بود بازی ایران مقابل اسپانیا جفا به فوتبال است، گفت: از چیزی که من روز گذشته درباره ایران گفتم اشتباه برداشت شده است. این یک عقیده شخصی است. یک تیم می‌تواند بسته بازی کند، بازی را قفل و کار را برای حریف سخت کند اما کارهایی مثل به زمین انداختن خودتان ... دروازه‌بان ایران تظاهر کرد که دیه‌گو کاستا پای او را لگد کرده است ... این جور کارها شأن فوتبال را پایین می‌‌آورند و دیگر نمی‌شود اسم آن را فوتبال گذاشت. به نظر من این دیگر فوتبال نیست.

مدافع تیم فوتبال رئال مادرید ادامه داد: اعتراض فراوان ما به داور به خاطر وقت کشی ایرانی‌ها در بازی بود اما او هیچ پاسخی به ما نمی‌داد. بعد از پایان نیمه اول، ما کمی بیشتر با او درباره این موضوع صحبت کردیم و راموس هم به او گفت: «ببین، ما می‌دانیم که تو اروگوئه‌ای هستی و از ما خوشت نمی‌آید اما سعی کن که به نفع فوتبال قضاوت کنی و این‌قدر بازی را متوقف نکن» داور خندید و فهمید که حرف راموس جنبه شوخی داشته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار