پهلوان: برای خوشحالی هواداران تراکتورسازی، باید فصل گذشته را جبران کنیم/ توشاک نیازی به تعریف ندارد

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: برای خوشحالی هواداران باید نتایج فصل گذشته را جبران کنیم.

احسان پهلوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط فعلی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: ما چند روزی است که تمرینات را در تبریز شروع کرده‌ایم و تیم رفته‌رفته تکمیل خواهد شد. چند بازیکن خوب به تیم اضافه شده‌اند و طبیعتا بر اساس نیاز تیم، قرار است چند بازیکن دیگر هم جذب شوند. امیدوارم که با کمک مسئولان باشگاه و کادر فنی، تیم خوبی برای فصل جدید لیگ برتر تشکیل شود.

وی افزود: ما قرار است اردویی را هم در کشور ترکیه برگزار کنیم که اصلی‌ترین تمرینات بدنسازی تراکتورسازی در این کشور برگزار خواهد شد. تلاش می‌کنیم تا با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم و امیدوارم تراکتورسازی فصل خوبی را پشت سر بگذارد.

پهلوان در خصوص اینکه آیا فکر می‌کند تیمش در فصل جدید در بین مدعیان قهرمانی قرار بگیرد عنوان کرد: ما تیم خوبی داریم و قطعا تمام هدف‌مان این است که امسال نتایج خوبی بگیریم. پارسال فصل خوبی را پشت سر نگذاشتیم و برای خوشحالی هواداران تراکتورسازی، باید فصل گذشته را جبران کنیم. امیدوارم طوری نتیجه بگیریم که آنها راضی شوند و قطعا هدفی جز قهرمانی نخواهیم داشت.

هافبک تراکتورسازی در خصوص انتخاب جان توشاک به عنوان سرمربی جدید این تیم تصریح کرد: توشاک مربی نامداری است که نیاز به تعریف ندارد. او در تیم مطرحی مثل رئال مادرید مربیگری کرده و تجربیات زیادی دارد. امیدوارم که تراکتورسازی با این مربی بهترین نتایج را بگیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار