عباسی: زمانی که من با سپیدرود قرارداد بستم، تن‌زاده مالک بود/ گفتند بروید برای شروع تمرینات زنگ می‌زنیم

مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: زمانی که من برای تمدید قرارداد به دفتر باشگاه رفتم به طور قانونی مُهر و سربرگ باشگاه در اختیار تن‌زاده بود و تا آن لحظه او مالک قانونی باشگاه بود.

علی عباسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی درباره تمدید قراردادش با باشگاه سپیدرود اظهار داشت: از طریق باشگاه با من تماس گرفتند و گفتند برای تمدید قرارداد به باشگاه بیا، من هم رفتم و آقای تن‌زاده در دفتر باشگاه بود و قراردادم را یک ساله تمدید کردم.

« با اعلام اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، مالکیت باشگاه روز چهارشنبه از تن‌زاده گرفته شده است،‌ چطور با او قرارداد بستید؟» هافبک تیم سپیدرود در واکنش به این پرسش گفت: زمانی که من به دفتر باشگاه رفتم به طور قانونی مُهر و سربرگ باشگاه در اختیار تن‌زاده بود و تا آن لحظه او مالک قانونی باشگاه بود، بعدش را نمی‌دانم که آیا مالکیت واگذار شده یا خیر، اما تا آن لحظه تن‌زاده مالک بود. فکر نمی‌کنم قرارداد ما مشکلی داشته باشد. اگر تن‌زاده مالک نبوده، مشکلی نیست و فکر می‌کنم دیگر قرارداد ما ارزشی ندارد.

عباسی در واکنش به این پرسش که آیا خودش مایل به تمدید قرارد بوده است، گفت: بله من می‌خواستم قراردادم را تمدید کنم،‌ مدت طولانی بود که هر روز از باشگاه با من تماس می‌گرفتند که برای تمدید قرارداد به دفتر باشگاه بروم. من هم چند روز صبر کردم تا تکلیف مالکیت مشخص شود،‌ اما وقتی خبری نشد،‌ من هم قراردادم را تمدید کردم.

وی درباره اینکه زمان شروع تمرینات سپیدرود به او چه زمانی اعلام شده است،‌ گفت: به ما گفتند بروید برای شروع تمرینات با شما تماس می‌گیریم، اما احتمالاً شنبه یا یکشنبه تمرینات هم آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار