جام جهانی ۲۰۱۸| آشیل برنده نبرد برزیل - کاستاریکا را پیش‌بینی کرد

آشیل، گربه سفیدبرفی و ناشنوای موزه ارمتیاژ سن پترزبورگ برنده نبرد حساس تیم‌های ملی فوتبال برزیل و کاستاریکا از گروه E جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را پیش‌بینی کرد.

، آشیل تیم ملی فوتبال برزیل را برنده بازی با کاستاریکا در ورزشگاه کرتوفسکی شهر سن پترزبورگ معرفی کرد.

مراسم پیش‌بینی صبح امروز (جمعه) در موزه ارمیتاژ با حضور خبرنگاران و عکاسان برگزار شد و آشیل به سمت کاسه غذایی که کنار پرچم تیم ملی فوتبال برزیل قرار داشت رفت و محتویات آن‌ را خورد. آشیل مدت طولانی هر یک از کاسه‌های غذای کنار پرچم‌های برزیل و کاستاریکا را بو کرد اما در نهایت به سمت پرچم برزیل رفت.

سه پیش‌بینی پیشین این گربه سفیدبرفی و ناشنوای روسی در جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال به واقعیت پیوستند. آشیل ابتدا پیروزی روسیه برابر عربستان در ورزشگاه لوژنیکی مسکو را درست پیش‌بینی کرد. سپس ایران را برنده نبرد با مراکش در ورزشگاه سن پترزبورگ حدس زد که در نهایت هم این‌گونه شد. سومین پیش‌بینی آشیل نیز پیروزی روسیه برابر مصر بود که این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود روس‌ها پایان یافت.

تیم‌های ملی فوتبال برزیل و کاستاریکا از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه سن پترزبورگ به مصاف هم می‌روند. برزیلی‌ها در بازی نخست برابر سوئیس به تساوی یک - یک بسنده کردند و کاستاریکا با یک گل مغلوب صربستان شده بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار