گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از روسیه| غیبت دو ستاره پرتغال و آرامش پیش از دیدار با ایران + تصاویر

تمرین تیم ملی پرتغال پیش از مصاف با ایران با غیبت دو ستاره این تیم برگزار شد.

خبرنگار اعزامی از روسیه، تمرین تیم ملی پرتغال از ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز (جمعه به وقت مسکو - ۱۲ به وقت تهران) در کمپ اختصاصی ساتورن برگزار شد که این تیم در آرامش خاصی تمرین کرد.

نکته جالب توجه در این تمرین، غیبت دو بازیکن تیم ملی پرتغال بود که اتفاقاً هر دو بازیکن جزو نفرات اصلی و از ستاره‌های پرتغال هستند. رافائل گوئررو که دفاع چپ این تیم است و در تیم دورتموند بازیکن می‌کند به دلیل مصدومیتی که برای او به وجود آمده در تمرین حضور نداشت و البته ژائو موتینو، هافبک پرتغالی‌ها نیز در این تمرین غیبت داشت.

پرتغالی‌ها امروز در آرامش خاصی تمرین کردند و مانند روزهای گذشته این تمرین پر از هیاهو نبود. تمرینات ابتدا به حرکات کششی و کار با توپ اختصاص داشت و سپس بازیکنان در دو گروه تمرینات تاکتیکی خود را آغاز کردند.

شاگردان فرناندو سانتوس ابتدا در چهار دروازه کوچک پاسکاری و گل کردن توپ را در دستور کار قرار دادند. سه دروازه‌بان این تیم نیز در بخش دیگری از زمین به صورت اختصاصی تمرینات خود را دنبال می‌کردند. با توجه به اینکه رسانه‌ها فقط حق حضور در ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرین را داشتند، کریستیانو رونالدو و هم تیمی‌هایش تمرینات ویژه خود را پشت درهای بسته انجام دادند تا تاکتیک آنها برای بازی با ایران مشخص نشود.

تسنیم، دیدار ایران و پرتغال از گروه B رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۲۱ دوشنبه به وقت محلی و ۲۲:۳۰ به وقت تهران در شهر سارانسک برگزار می‌شود. در این گروه اسپانیا، پرتغال، ایران و مراکش به ترتیب با ۴، ۴، ۳  و صفر امتیاز در رتبه‌های اول تا چهار قرار دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار