کریچنکو: اسپانیا بالاترین کلاس فوتبال جهان را برابر ایران نشان داد/ عربستان تیم ضعیفی بود

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال روسیه معتقد است که اسپانیا در بازی با ایران از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ بالاترین کلاس فوتبال جهان را به نمایش گذاشت.

و به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، دیمیتری کریچنکو معتقد است رویارویی احتمالی تیم ملی فوتبال روسیه در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ با پرتغال فایده‌مندتر از بازی با اسپانیا است.

روس‌ها در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال که میزبان آن هستند با یکی از تیم‌های صعود کرده از گروه B با حضور ایران مواجه خواهند شد. روسیه در صورت کسب رده نخست گروه A باید با تیم دوم گروه B بازی کند و در صورت دوم شدن به مصاف صدرنشین این گروه می‌رود. در پایان دور دوم بازی‌های گروه B تیم ملی اسپانیا و پرتغال با امتیاز مشابه  ۴ رتبه‌های اول و دوم را در اختیار دارند. ایران ۳ امتیازی سوم و مراکش بدون امتیاز قعرنشین است.

سرمربی پیشین روستوف و بازیکن تیم ملی فوتبال روسیه در سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ میلادی درباره بازی ایران و اسپانیا گفت: اسپانیا در این بازی بالاترین کلاس جهانی فوتبال را به نمایش گذاشت. هر چند کریستیانو رونالدو در تیم ملی فوتبال پرتغال بازی می‌کند اما بهترین گزینه برای روسیه در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ پرتغال است. صدرنشینی روسیه در گروه اتفاق خوشحال کننده‌ای است. تیم ملی عربستان در بازی با روسیه نشان داد که تیم ضعیفی است اما ما به مصر ۳ گل زدیم که از نظر من نتیجه فوق‌العاده‌ای بود.

وی درباره توانمندی خط دفاعی روسیه برای مهار رونالدو در بازی احتمالی اظهار داشت: در این رابطه فقط می‌توانیم امیدوار باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار