جام جهانی ۲۰۱۸| فیفا ادعای مراکشی‌هادرباره رونالدو و داور آمریکایی را رد کرد

فدراسیون جهانی فوتبال با انتشار بیانیه‌ای، ادعای یکی از اعضای تیم ملی مراکش درخصوص درخواست داور آمریکایی از ستاره تیم پرتغال را رد کرد.

، نورالدین آمرباط بازیکن تیم مراکش که تیمش روز گذشته با یک گل به پرتغال باخت و از گردونه رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ کنار رفت، مدعی شد: «داور بازی به شدت تحت‌تأثیر کریستیانو رونالدو قرار گرفته بود. په‌په به من گفت که داور در نیمه اول از رونالدو خواسته بود که پیراهنش را در پایان بازی به وی بدهد.»

پس از این صحبت‌ها، فدراسیون جهانی فوتبال بلافاصله واکنش نشان داد و بیانیه‌ای را صادر کرد.

در بیانیه فیفا آمده است:

«باعث تاسف و ناامیدی است که پس از بازی روز گذشته پرتغال و مراکش در گروه B، فیفا گزارش‌هایی را در رسانه‌ها درباره داور بازی «مارک گیگر» شنیده است. ادعا شده است که آقای گیگر پیراهن کاپیتان تیم پرتغال را در بین دو نیمه خواسته است. آقای گیگر به شدت این ادعاها را رد می‌کند و می‌گوید که چنین درخواستی نداشته است.

فیفا هم این اتهامات را که ظاهرا توسط یکی از اعضای تیم مراکش ایراد شده، محکوم می‌کند. داوران فیفا تحت دستورالعمل‌های مشخص درباره رفتار و روابط‌شان با تیم‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هستند و تایید می‌شود آقای گیگر به طور حرفه‌ای و نمونه به عنوان یک مقام منصوب مسابقه، رفتار کرده است.

فیفا به تیم‌ها، وظایف‌شان برای احترام به همه اصول بازی جوانمردانه را یادآورد می‌شود.»

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار