جام جهانی ۲۰۱۸ | رئیس‌جمهور پرتغال: هیچ حریفی ساده نیست/ رونالدو منحصر به فرد است

رئیس‌جمهوری پرتغال که تیم ملی کشورش در بازی پایانی گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف ایران خواهد رفت معتقد است هیچ تیمی در این رقابت‌ها ساده نیست.

و به نقل از سایت شبکه تلویزیونی راشین تودی، مارسلو ربلو دی‌سوزا درباره پیروزی یک بر صفر تیم ملی فوتبال پرتغال برابر مراکش در دومین بازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پس از تساوی ۳ - ۳ با اسپانیا گفت: بازی بسیار سختی بود، زیرا مراکش خوب، باسرعت و هیجانی بازی کرد. بازیکنان حریف نیز در فرم بسیار خوبی قرار داشتند اما کریستیانو رونالدو گلزنی کرد.

رئیس‌جمهوری پرتغال سپس با ستایش دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورش اظهار داشت: پاتریسیو در ۲ بازی سخت به ما کمک کرد. می‌توانم بگویم در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هیچ حریفی ساده نیست و سخت است که بخواهید همه را شکست دهید. تمام تیم‌های حاضر در رقابت‌ها خوب هستند.

مارسلو ربلو دسوزا سپس به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت است و نقش او را در پیروزی تیم ملی فوتبال پرتغال برابر مراکش بسیار مهم خواند.

رئیس‌جمهوری پرتغال در این رابطه گفت: رونالدو منحصر به فرد است. او اعتبار بین‌المللی پرتغال است. رونالدو برای پرتغالی‌ها منحصر به فرد است.

تیم ملی فوتبال پرتغال ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه دوشنبه هفته آینده در بازی پایانی گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه شهر سارانسک جمهوری موردویا به مصاف ایران خواهد رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار