تن‌زاده: خرید و فروش باشگاه سپیدرود مصداق کلاه‌برداری و فروش مال غیر است/ رای صادر شده قطعی نیست

مالک خلع شده باشگاه سپید رود رشت گفت: رای صادره از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان غیر قطعی بوده و حق اعتراض به آن وجود دارد، بنابراین هرگونه خرید و فروش این باشگاه مصداق کلاه‌برداری و فروش مال غیر است.

جواد تن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره حکم اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان مبنی بر خلع او از مالکیت باشگاه سپید رود رشت اظهار داشت: با توجه به این که این رای قابل اعتراض در دادگاه بوده، موجباتی برای فسخ قرارداد وجود ندارد؛ بنابراین با توجه به این که رای صادر شده غیر قطعی است اعتراض بر آن وارد است.

وی ادامه داد: به همین دلیل با توجه به اعتراضی که وکیل ما انجام داده است، برای این پرونده دستور موقت صادر شده، بنابراین کلیه قراردادهای ما به قوت خود باقی است و اگر افرادی ضرر و زیانی به باشگاه وارد کنند باید در آینده خودشان پاسخگو باشند و جبران کنند.

تن‌زاده در پایان تصریح کرد: من به قراردادهای خودم با همه پایبند هستم و تمرینات تیم را هم از روز شنبه شروع خواهیم کرد. بازیکنانی هم از روز گذشته (چهارشنبه) شروع به بستن قراردادهای خود کردند، به طور کلی با توجه به غیر قطعی بودن داوری انجام شده و اعتراض ما به رای آن، هرگونه خرید و فروش باشگاه مصداق کلاه‌برداری و فروش مال غیر است و اگر چنین اتفاقی بیفتد از آن شکایت خواهیم کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار