جام‌جهانی ۲۰۱۸| اروگوئه با یک پیروزی خفیف عربستان را حذف کرد/ یاران سوارس همراه روسیه به دور بعد رسیدند

با پیروزی خفیف اروگوئه، عربستان جمع مراکش و مصر به عنوان اولین حذف‌شده‌های جام‌جهانی را تکمیل کرد تا هر ۳ حذف شده اول جام از کشورهای عربی باشند.

، دومین بازی دور دوم گروه A جام‌جهانی ۲۰۱۸ از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه روستوف آره‌نا بین اروگوئه و عربستان به قضاوت کلمن تورپین فرانسوی شروع و با برتری یک بر صفر اروگوئه  به پایان رسید. تک گل بازی در دقیقه ۲۳ توسط سوارس به ثمر رسید.

 نیمه اول

پس از یک نبرد متعادل در ۱۵ دقیقه اول، حملات اروگوئه شروع و سرانجام مقاومت عربستان با اشتباه دروازه‌بان این تیم در دقیقه ۲۳ شکسته شد. در این دقیقه ضربه سوارس در صدمین بازی ملی‌اش به پنجاه و دومین گل او در لباس اروگوئه تبدیل شد. عربستان برای جبران، چند حمله ترتیب داد اما به جایی نرسید و در نهایت پس از چند درگیری بین بازیکنان، نیمه اول با همان نتیجه یک بر صفر به سود اروگوئه خاتمه یافت.

 نیمه دوم

 در نیمه دوم روند بازی چندان تغییر نکرد و غیر از چند حمله از سوی اروگوئه  اتفاق خاصی در این بازی سرد رخ نداد تا عربستان با قبول دومین شکست خودش، موجبات قطعی شدن صعود روسیه و اروگوئه از این گروه را فراهم کند و خودش همراه مصر و مراکش اولین حذف شده‌های جام نام بگیرد تا ۳ تیم عربی، ۳ حذف شده اول جام باشند. به این ترتیب در شبی که سوارس به اولین اروگوئه‌ای زننده گل در  ۳ جام‌جهانی  تبدیل شد، گروه اول ۲ صعود کننده خودش را شناخت و جدال روسیه صدرنشین و اروگوئه رده دومی (هر ۲ تیم ۶ امتیازی هستند) در روز آخر تنها برای انتخاب سرگروه باشد و مصر و عربستان، هر ۲ بدون امتیاز تنها برای خداحافظی آبرومند ازجام به جنگ هم بروند.

در این بازی داور به هیچیک از بازیکنان کارت زرد یا قرمز نداد.

انتهاب پیام/

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار