جام جهانی ۲۰۱۸| روسیه با شکست مصر در آستانه صعود قرار گرفت

شاگردان چرچسوف با غلبه بر فراعنه در آستانه صعود از گروه A جام بیست‌ویکم قرار گرفتند.

، در اولین بازی از دور دوم مرحله گروهی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از ساعت ۲۲:۳۰ سه‌شنبه شب تیم‌های ملی فوتبال روسیه و مصر در گروه A به مصاف هم رفتند. این بازی که با قضاوت انریکه کاسارس پاراگوئه‌ای در ورزشگاه سن‌پترزبورگ برگزار می‌شد در نهایت با برتری ۳ بر یک شاگردان چرچسوف به پایان رسید.

احمد فتحی (۴۷- گل به خودی)، دنیس چریشف (۵۹) و آرتم ژیوبا (۶۲) برای روسیه در این دیدار گلزنی گردند. همچنین تنها گل مصر پس از اعلام پنالتی به سود این تیم آفریقایی با استفاده از کمک‌داور ویدئویی (VAR) در دقیقه ۷۳ توسط محمد صلاح به ثمر رسید.

با گل به خودی که در این بازی به ثمر رسید، شمار گل‌ به خودی‌های جام بیست‌ویکم به عدد پنج رسید تا جام جهانی ۲۰۱۸ تا اینجای کار از حیث گل به خودی تنها پشت‌سر جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه بایستد، دوره‌ای که ۶ گل به خودی در آن به ثبت رسیده بود.

روسیه در دو بازی اول خود ۸ گل به ثمر رساند تا به ایتالیا، میزبان مسابقات جام جهانی ۱۹۳۴ ملحق شود که به عنوان میزبان مسابقات در دو بازی اول خود در این تورنمنت معتبر بیشترین گل را زده‌اند.

در این دیدار اسمولوف از روسیه و ترزگه از مصر کارت زرد گرفتند.

از همین گروه از ساعت ۱۹:۳۰ امشب (چهارشنبه)، اروگوئه به مصاف عربستان می‌رود و در صورت شکست نماینده قاره آسیا، صعود این تیم آمریکای جنوبی و روسیه به مرحله یک‌هشتم نهایی قطعی می‌شود.

در جدول رده‌بندی گروه A، در حال حاضر تیم‌های روسیه و اروگوئه به ترتیب با ۶ و ۳ امتیاز در رده‌های اول و دوم هستند و عربستان و مصر نیز امتیازی کسب نکرده‌اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار