مراسم تجلیل از مدال‌آوران مسابقات جهانی پیوند اعضا برگزار شد

آیین تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور در مسابقات جهانی پیوند با حضور رئیس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در تهران برگزار شد.

و به نقل از سایت فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در این مراسم از ۴۲ ورزشکار و مربی که در ۱۰ رشته ورزشی موفق به کسب ۴۹ مدال در مسابقات جهانی پیوند اعضا شده بودند تقدیر به عمل آمد.

همچنین مهین فرهادی‌زاد دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا ضمن ارائه گزارشی از روند اعزام تیم‌ها به مسابقات جهانی، از اراده بلند ورزشکاران، تلاش‌های مربیان و همکاری سایر فدراسیون‌های ورزشی با این فدراسیون تشکر کرد.

در مراسم مذکور علاوه بر فاطمه هاشمی رئیس فدراسیون، محمدرضا داورزنی معاون توسعه  ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک نیز حضور داشتند.

از دیگر میهمانان حاضر در این آیین می توان به سیدمحمد شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها در وزارت ورزش و جوانان، غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیروکمان و سید حمید سجادی قهرمان پیشین دوومیدانی ایران اشاره کرد.

ورزشکاران مرد و زن پیوند اعضای ایران در مسابقات جهانی سال ۲۰۱۷ اسپانیا موفق به کسب ۴۹ مدال – ۱۷ طلا، ۱۸ نقره و ۱۴ برنز – در رشته های دو و میدانی، تنیس روی میز، پتانک، بدمینتون، دارت، شنا، بولینگ، اسکواش، دوچرخه سواری و پدل شده بودند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار