برگزاری دوره آموزشی سفر ایمن ویژه تیم‌های ملی بانوان اعزامی به بازی‌های آسیایی

نایب رئیس بانوان فدراسیون پزشکی ورزشی از برگزاری دوره آموزشی سفر ایمن توسط این فدراسیون برای تیم‌های ملی بانوان اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا خبر داد.

و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر لاله حاکمی گفت: با تاکید دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ، از ماه ها قبل برنامه ریزی لازم برای ارائه خدمات پزشکی ورزشی به کاروان اعزامی ورزش کشورمان به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا انجام شد و در ماه ها و هفته های گذشته خدمات تخصصی متنوعی به کاروان اعزامی و دست اندرکاران تیم ها ارائه شد. این روند تا زمان برگزاری بازی های آسیایی بلکه پس از آن نیز ادامه خواهد یافت و هر کدام از ملی پوشان کشورمان نیاز به هرگونه خدمات تخصصی پزشکی ورزشی داشته باشند، فدراسیون ، از ارائه این خدمات دریغ نخواهد کرد.

دکتر حاکمی گفت: بدیهی است که نگاه ویژه ای هم به ورزش بانوان و تیم های اعزامی بانوان به جاکارتا داریم به طوری که در ادامه ارائه خدمات تخصصی این بار قصد داریم دوره آموزشی سفر ایمن را برای نواب رئیس بانوان، سرپرستان و سرمربیان تیم های اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا برگزار کنیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: این دوره آموزشی رو زچهارشنبه سی ام خردادماه جاری با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک برگزار می شود و طی آن مباحثی همچون ملاحظات پزشکی ورزشکاران اعزامی، آشنایی با حقوق ورزشکاران در زمینه کنترل دوپینگ و... ارائه می شود.

دکتر حاکمی خاطرنشان کرد: علاوه بر این فدراسیون پزشکی ورزشی بسته آموزشی متشکل از بروشورهای مختلف آموزشی از جمله بروشور ملاحظات پزشکی تیم های ملی بانوان اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا تهیه کرده است گه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار