طیبی: تراکتورسازی را به خاطر هواداران و بزرگی‌اش انتخاب کردم/ شفر هم استقلال را نبسته بود ولی این تیم را متحول کرد

مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: چند پیشنهاد خوب داشتم، اما در نهایت تراکتورسازی را به خاطر هواداران و بزرگی‌اش انتخاب کردم.

محمد طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد پیوستنش به تراکتورسازی گفت: من چند پیشنهاد خوب داشتم و حتی باشگاه پارس جنوبی هم تمایل داشت تا قراردادم را تمدید کنم، ولی در نهایت تصمیم به انتخاب تراکتورسازی گرفتم. من این تیم را به خاطر هواداران پُرشور و بزرگی‌اش انتخاب کردم و امیدوارم که در فصل جدید آنها را خوشحال کنم. مردم آذربایجان و هواداران این تیم شک نکنند که در فصل جدید مدعی جدی قهرمانی خواهیم بود.

وی در رابطه با برخی انتقادها از مسئولان تراکتورسازی که بدون نظر جان توشاک اقدام به جذب بازیکن کردند، اظهار داشت: من این حرف را قبول ندارم. به‌هرحال این اولین بار است که توشاک به ایران می‌آید و الان از بازیکنان ایرانی شناخت ندارد. شفر هم استقلال را نبسته بود، ولی وقتی به این تیم آمد توانست استقلال را متحول کند، چون مربی بزرگی است. توشاک هم مربی بزرگی است و قطعاً می‌تواند تراکتورسازی را در فصل جدید به روزهای اوج برساند.

 مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی در پایان تصریح کرد: تا الان بازیکنان خوبی به  تراکتورسازی اضافه شده‌اند و بازیکنان خوبی هم از سال قبل در این تیم هستند. مطمئن باشید که تراکتورسازی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و امسال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهیم بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار