حضور موفق بانوان کشورمان در کلاس بین المللی داوری

داوران بانوی کشورمان در کلاس بین‌المللی داوری کشتی در کشور مجارستان شرکت کردند.

و به نقل از سایت فدراسیون کشتی،  بنا به اعلام محمدابراهیم امامی رئیس کمیسیون داوران کشتی کشور، خانم‌ها مریم ارم‌آبادی از مازندران، فاطمه کدخدازاده از یزد، لیلا امانی‌بنی از اصفهان و سمیه خانی از گلستان, چهار داور کشتی کلاسیک بانوان کشورمان هستند که در کلاس بین المللی داوری کشتی طی روزهای ۲۲ تا ۲۸ خردادماه همزمان با مسابقات قهرمانی نونهالان اروپا در شهر گیور مجارستان شرکت کردند.

امامی که همراه با داوران کشورمان در رقابت‌های اروپایی نونهالان حضور داشت با تأیید این خبر گفت: این داوران ۲ روز در کلاس‌های تئوری حضور یافتند و در نهایت در آزمون‌های کتبی، ویدئو و جدول با توجه به اعلام مدرسان روس و ترک، موفق عمل کردند.

وی ادامه داد: همچنین داوران بانوی کشورمان که برای اولین بار در کشتی ایران به کلاس بین‌المللی اعزام شده بودند، در مسابقات نونهالان به داوری پرداختند و آزمون عملی داوری را در سطح بسیار بالایی پشت سر گذاشتند  و مدرسین اتحادیه جهانی از عملکرد آن ها رضایت داشتند.

امامی تصریح کرد: دیدارهای حساسی همچون مسابقات نیمه نهایی، فینال و رده بندی به داوران کشورمان سپرده شد و آن‌ها در این قضاوت‌ها موفق عمل کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نتایج این آزمون داوری تا یک ماه آینده به فدارسیون کشتی اعلام خواهد شد و با توجه به عملکرد خوب داوران بانوی کشورمان و رضایت مدرسان، ان‌شاء‌الله ما ۴ داور بین المللی کشتی در رشته کشتی کلاسیک بانوان خواهیم داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار