جام جهانی ۲۰۱۸| سیلوا: پرتغال باید به این فکر کند که چگونه بر حریف سختی مثل مراکش غلبه کند

مهاجم ۲۲ ساله تیم ملی فوتبال پرتغال رویارویی با مراکش را سخت دانست.

و به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، آندره سیلوا درباره دومین بازی تیم ملی فوتبال پرتغال از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر مراکش گفت: در شرایط کنونی متعهد هستیم تا با نهایت تمرکز رو در روی حریف بعدی خود قرار بگیریم و تمام افکار ما معطوف بازی برابر مراکش شده است.

مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال ادامه داد: در تمرینات روی سبک دفاعی تیم ملی فوتبال مراکش کار می‌کنیم و می‌دانیم کار ساده‌ای پیش‌رو نداریم. مراکش روی این بازی به عنوان آخرین شانس حساب می‌‌کند و با آمادگی ۱۲۰ درصدی و حتی بیشتر خواهد آمد. فقط می‌توانم به شما بگویم که پرتغال شانس پیروزی دارد، البته تیم برنده بازی هنوز مشخص نیست و فقط باید به این فکر کنیم چگونه برابر حریف سختی همانند مراکش پیروز شویم. نمی‌خواهم دروغ بگویم که پرتغال ضعیف‌تر از مراکش است یا بازی آسانی برای ما خواهد بود. در جام جهانی حریف آسانی وجود ندارد و هر تیمی حتی مراکش می‌تواند چیز غیرمنتظره‌ای را به نمایش بگذارد.

آندره سیلوا درباره بازی کنار کریستیانو رونالدو در تیم ملی پرتغال به عنوان یکی از ستاره‌های فوتبال جهان اظهار داشت: هر فوتبالیستی در دنیا از بازی کنار رونالدو لذت می‌برد و خوشحال خواهد بود. من هم از این قاعده مستثنی نیستم و بسیار خوشحالم که چنین بازیکن بزرگی در تیم ملی پرتغال بازی می‌کند. این دیگر مسئله‌ای پنهانی نیست که اگر رونالدو را نداشتیم شرایط بسیار سخت‌تری برای تیم ملی پرتغال باید متصور می‌شدیم.

تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و مراکش ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه چهارشنبه هفته جاری به مصاف هم می‌روند. پرتغال در بازی نخست خود از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر اسپانیا به تساوی ۳ بر ۳ بسنده کرد. مراکش نیز یک بر صفر مغلوب ایران شد. در این گروه ایران با ۳ امتیاز صدرنشین است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار