جام جهانی ۲۰۱۸| فغانی بهترین داور جام بیست‌ویکم از دید سایت هلندی + عکس

از دید یک سایت هلندی، داور بین‌المللی کشورمان بهترین عملکرد را در بین داوران این تورنمنت تا به اینجای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ داشته است.

، سایت مجله «Voetbal International» که قدیمی‌ترین مجله فوتبالی هلند است، به بررسی عملکرد داوران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخت و در بخشی از گزارش این سایت با اشاره به عملکرد علیرضا فغانی در دیدار شب گذشته (یکشنبه) آلمان مقابل مکزیک از گروه F این مسابقات نوشت: «فغانی ۴۰ ساله و کمک‌هایش بهترین عملکرد را در بازی آلمان و مکزیک ارائه دادند. این داور ایرانی بازی را به خوبی تحت‌کنترل داشت و نه بچگانه سوت می‌زد و نه سختگیرانه. فغانی نشان داد که می‌تواند تفاوت بین برخوردهای واقعی و اغراق‌آمیز را ببیند. تنها اشکال داوری او در این دیدار رفتاری بود که در قبال تونی کروس در دقیقه ۱۹ بازی داشت و هافبک آلمان را با دستان خود به آرامی به عقب راند، در حالی که نیازی به این کار نبود».

همچنین در جدول رده‌بندی داوران حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ از نگاه این سایت هلندی، علیرضا فغانی از ایران با کسب ۸ امتیاز در صدر قرار دارد و ساندرو ریکی از برزیل و باکاری گاساما از گامبیا نیز به هر یک با کسب یک امتیاز پشت‌سر وی هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار